darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Uzaicinājums uz sociālās kustības „Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs” atklāšanas preses konferenci | 18.09.2014.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija partnerībā ar Latvijas Republikas Labklājības ministriju atklāj sociālās kustības „Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs" aktivitātes.  Kustības mērķis ir izglītot sabiedrību par iespējām kļūt par bērnu, kuri dzīvi aprūpes iestādēs (piem. bērnu namos), viesģimenēm, audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina līdzcilvēkus atbalstīt ģimenes, kuras jau ir pieņēmušas bez vecāku gādības palikušos  bērnus savās ģimenēs.

Š.g. 22. septembrī plkst. 12.00 mediju pārstāvji tiek aicināti uz kampaņas „Neviens nav vainīgs, bet bērns bez ģimenes nav laimīgs" atklāšanas preses konferenci, kas notiks Labklājības ministrijas Portretu zālē (3.stāvā). Preses konferencē piedalīsies Labklājības ministrs Uldis Augulis, Māmiņu kluba vadītāja Sandija Salaka un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Preses konferences ietvaros mediji tiks informēti par sociālās kampaņas mērķiem, kā arī iepazīstināti ar sabiedriskās domas pētījumu par sabiedrības attieksmi pret ārpusģimenes aprūpes problemātiku Latvijā. Pētījumu Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija veikusi  sadarbībā ar SKDS š.g. rudenī.

Preses pārstāvjus lūdzam pieteikt savu dalību konferencē līdz 22.09. plkst. 10.00 pa tālruni 26556163 vai e-pastu dace.dzedone@sosbca.lv

Par bērnu situāciju Latvijā

Latvijā dzīvo apmēram 360 tūkstoši bērnu, no kuriem vairāk kā 8000 ir zaudējuši savu vecāku aprūpi, nepilni 2000 bērnu vēl dzīvo bērnu aprūpes institūcijās. Atrašanās bērnu namā nelabvēlīgi ietekmē bērnu attīstību. Bērniem, kuri savās bioloģiskajās ģimenēs cietuši no vardarbības, fiziskiem un emocionāliem pāri darījumiem, nepieciešamas īpašas rūpes un gādība ģimeniskā vidē.

Par SOS bērnu ciematiem

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska, labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Iecavā - atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 160 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu atbalsta centri ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību vairāk kā 500 bērniem no Valmieras, Rīgas, Bauskas, Olaines un Cēsu novadu sociālā riska ģimenēm.

Papildu informācijai:

Dace Dzedone

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija

Tālr. 26556163

E-pasts: dace.dzedone@sosbca.lv

www.sosbernuciemati.lv