darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM rīkos informatīvu sanāksmi par sociālās jomas aktualitātēm | 23.09.2014.

Labklājības ministrija (LM) 24.septembrī Cēsīs rīkos reģionālu metodiski-informatīvu sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem. Tās laikā LM eksperti informēs par aktuāliem sociāliem jautājumiem, kā arī plānotām izmaiņām sociālās palīdzības jomā.

Informatīvās sanāksmes laikā būs iespējams uzzināt par LM izstrādāto koncepciju par minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu un piedalīties diskusijā par plānotām izmaiņām sociālās palīdzības jomā. Tāpat speciālisti informēs par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā laikā no 2014.līdz 2020.gadam.

Dienas otrajā pusē dalībnieki varēs piedalīties dažādās diskusijās par tādām tēmām kā aktuālās problēmas un sociālā darba attīstības virzieni Sociālajā dienestā, grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, aktualitātes sociālās rehabilitācijas un ilgstošās aprūpes jomā, kā arī iegūt informāciju par Jauniešu garantijas pasākumiem un pašvaldību lomu tajos, kā arī par ilgstošo bezdarbnieku aktivizācijas programmu ar pašvaldību iesaisti.         

Sanāksme no plkst.9.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Cēsu pieaugušo izglītības centrā, Cēsīs, Raunas ielā 4.

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv