Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM rīkos informatīvu sanāksmi par sociālās jomas aktualitātēm | 26.09.2014.

Labklājības ministrija (LM) 1.oktobrī Daugavpilī rīkos reģionālu metodiski-informatīvu sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem. Tās laikā LM eksperti informēs par aktuāliem sociāliem jautājumiem, kā arī plānotām izmaiņām sociālās palīdzības jomā.
 
Informatīvās sanāksmes laikā būs iespējams uzzināt par LM izstrādāto koncepciju par minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu un piedalīties diskusijā par plānotām izmaiņām sociālās palīdzības jomā. Tāpat speciālisti informēs par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā laikā no 2014.līdz 2020.gadam.

Dienas otrajā pusē dalībnieki varēs piedalīties dažādās diskusijās par tādām tēmām kā aktuālās problēmas un sociālā darba attīstības virzieni Sociālajā dienestā, grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, aktualitātes sociālās rehabilitācijas un ilgstošās aprūpes jomā, kā arī iegūt informāciju par Jauniešu garantijas pasākumiem un pašvaldību lomu tajos, kā arī par ilgstošo bezdarbnieku aktivizācijas programmu ar pašvaldību iesaisti.
    
Sanāksme no plkst.9.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Daugavpils universitātē, Parādes ielā 1.


Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv