darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 26.09.2014.

Pirmdiena, 29.septembris
 • Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme plkst.9.00 tiksies ar Eiropas Dzimumu līdztiesības institūta (EIGE) pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus. Tāpat vizītes laikā EIGE pārstāvji ar LM Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta speciālistiem pārrunās iespējamo sadarbību Latvijas prezidentūras laikā.
 • Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀK) speciālisti rīkos darbinieku konferenci. Tās laikā paredzēta lekcija par komunikāciju ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī saņemtajiem iedzīvotāju iesniegumiem par VDEĀVK darbību. Konferencē piedalīsies Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) direktore Ilona Jurševska, lai pārrunātu sadarbību invalīdu profesionālajā rehabilitācijā.
 • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību un interešu ievērošanu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā Ilga.
Otrdiena, 30.septembris
 • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti rīkos Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) semināru pašvaldību sociālo dienestu darbiniekiem. Semināra dalībniekus informēs par NVA aktualitātēm un EURES pakalpojumiem, kā arī par drošas darba meklēšanas iespējām Eiropas valstīs. Pasākums notiks NVA filiālē, Pļavas ielā 3A, Cēsīs.
 • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu biedrības Saules sala sociālās rehabilitācijas centrā.
Trešdiena, 1.oktobris
 • LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme no 1. līdz 3.oktobrim dosies uz Briseli (Beļģija), lai pārrunātu Latvijas prezidentūras jautājumus. Vizītes laikā Latvijas ministriju valsts sekretāri tiksies ar ES Padomes ģenerālsekretāru Ūvi Korsepiusu (Uwe Corsepiu), ES Komisijas ģenerālsekretāri Katrīnu Deju (Catherine Day). LM valsts sekretāre atsevišķi tiksies ar EK Ģenerāldirektorāta Sociālo lietu, nodarbinātības un vienlīdzīgu iespēju ģenerāldirektoru Mišelu Servozu (Michel Servoz).
 • LM Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta speciālisti 1. un 2.oktobrī Briselē piedalīsies Sociālās Aizsardzības komitejas sanāksmē, kurā izskatīs Eiropa 2020 stratēģiju, Sociālās politikas reformu ziņojumu un citus jautājumus.
 • Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis dosies uz Luksemburgu, lai piedalītos Latvijas prezidentūras sagatavošanās pasākumos un pārrunātu plānotos notikumus.
 • NVA Siguldas filiāles speciālisti no plkst.10.00 līdz 15.30 izbraukumā veiks bezdarbnieku reģistrāciju Carnikavā, Stacijas ielā 5.
 • LM speciālisti no plkst.9.00 līdz 16.00 rīkos metodiski-informatīvu sanāksmi par aktuāliem sociālās jomas jautājumiem Latgales reģionā, Daugavpilī.
 • LM valsts sekretāreIeva Jaunzeme  plkst.12.30 tiksies ar Carer + projekta īstenotājiem, Francijas, Itālijas un Latvijas organizācijām, lai pārrunātu sociālās aprūpes jautājumus.
Ceturtdiena, 2.oktobris
 • Valsts sociālā aprūpes centra (VSAC) Latgale filiāles Kalkūni speciālisti rīkos festivālu Ceļojums pa rudenīgo Latgali. Festivāla mērķis ir atbalstīt visu VSAC Latgale filiāļu klientu radošās izpausmes, kā arī popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.
 • NVA Darba tirgus nodaļas vadītāja Kristīne Pudāne Neapolē (Itālija) pārstāvēs aģentūru Eiropas mazā un vidējā biznesa nedēļas pasākumā. Tās laikā paziņos Eiropas Komisijas konkursa Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvas 2014 uzvarētājus.
 • NVA Siguldas filiāles speciālisti no plkst.10.00 līdz 15.00 izbraukumā veiks bezdarbnieku reģistrāciju Saulkrastos, Raiņa ielā 8.
 • VBTAI speciālisti pārbaudīs tiesību ievērošanu Rīgas Hanzas vidusskolā un Rīgas Teikas vidusskolā.
Piektdiena, 3.oktobris
 • LM speciālisti Jēkabpilī piedalīsies Latvijas izpilddirektoru asociācijas sanāksmē. Tās laikā pārrunās Sociālā darba pamatnostādnes no 2014. līdz 2020.gadam, Koncepciju par minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu, kā arī deinstitucionalizācijas politiku, tās finansēšanu un realizēšanu.
 • VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā un Strenču novada vidusskolas Sedas filiālē.Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv