darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM pārstāvis diskutēs par bērnu un jauniešu ar redzes invaliditāti integrāciju | 30.09.2014.

Labklājības ministra biroja vadītājs Reinis Uzulnieks trešdien, 1.oktobrī, plkst.12.00 piedalīsies Sociālās integrācijas fonda atbalstītā projekta Citāda Latvija atklāšanai veltītā preses konferencē. Tās mērķis ir veselīga dzīvesveida un sporta aktivitāšu pieejamības bērniem un jauniešiem ar redzes invaliditāti veicināšana Latvijas reģionos.

Projekts vērsts uz bērnu un jauniešu ar redzes invaliditāti labklājības izaugsmi, cilvēktiesību ievērošanu un integrācijas sabiedrībā sekmēšanu.

Preses konferencē piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents Raimonds Bergmanis, biedrības Es redzu vadītāja Aivija Bārda, projekta Citāda Latvija un Zaļās Meža olimpiādes koordinatore Vita Kotāne, kā arī Vaivaru pamatskolas direktore Inese Kārkliņa.

Preses konferenci organizē biedrība Es redzu. Tā notiks Vaivaru pamatskolā, Jūrmalā, Skautu ielā 2.

Pēc preses konferences notiks apaļā galda diskusija ar pedagogiem, skolēnu un studentu vecākiem par bērnu spēju un vajadzību ievērošanu sporta nodarbībās skolā, kā arī situāciju iekļaujošas izglītības jomā. Tāpat varēs iepazīties ar jāšanas sporta elementiem un ūdensslēpošanu neredzīgajiem sportistiem, parabobsleju, skeletonu un citām pielāgotajām fiziskajām aktivitātēm. Pasākuma ietvaros notiks arī Zaļā Meža olimpiāde Vaivaru skolas audzēkņiem un citiem interesentiem.

Papildu informāciju par preses konferenci un diskusiju var iegūt, zvanot pa telefonu 26482718 vai interneta vietnē www.esredzu.lvInformāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv