darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Jau otro reizi atzīts Ulda Auguļa ieguldījums dzimumu līdztiesības stiprināšanā | 01.10.2014.

Otrdien, 30.septembrī, labklājības ministrs Uldis Augulis jau otro reizi saņēma Dzimumu līdztiesības balvas atzinības rakstu par būtisku ieguldījumu vienādu iespēju sievietēm un vīriešiem nodrošināšanā.

Atzinīgi novērtēta labklājības ministra aktīvā sadarbība ar sieviešu tiesību aizstāvības un dzimumu līdztiesības organizācijām. Tāpat pozitīvi vērtēta sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām, parakstot sadarbības līgumus, tādējādi iesaistot tās lēmumu pieņemšanā un politikas veidošanā.

Savas darbības laikā labklājības ministrs pievērsa uzmanību bērnu nabadzības riskam Eiropas Savienības līmenī, lai trūkums pēc iespējas mazāk ietekmētu bērnu izaugsmi un attīstību.
 
Uldis Augulis saņēma arī atzinību par Tēva dienas popularizēšanu, kā arī diskusijas veicināšanu sabiedrībā par tēva pienākumiem un atbildību, kas saistīta ar bērna ienākšanu ģimenē un kļūšanu par vecākiem. Tāpat ministrs saņēma pateicību par darba devēju aicināšanu sniegt atbalstu tēviem, radot labākas iespējas saskaņot darba un ģimenes dzīvi, lai vairāk kvalitatīva laika varētu veltīt bērniem.

Labklājības ministra nomināciju Dzimumu līdztiesības balvai atbalstījušas daudzas sieviešu nevalstiskas organizācijas, kas pārstāv atšķirīgas demogrāfiskās un interešu grupas, tai skaitā Jauno Pensionāru biedrība, Jaunatnes organizāciju apvienība IMKA Latvija un Latvijas Bērnu forums.

Balvas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzimumu līdztiesības jautājumiem un novērtēt Saeimas deputātu un Ministru kabineta locekļu ieguldījumu dzimumu līdztiesības nodrošināšanā, īpašu uzmanību pievēršot Eiropas Savienības Dzimumu līdztiesības politikas vērtībām.

Pasākumu Dzimumu līdztiesības balva 2014 organizēja biedrība Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls.

 
 

Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv