Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociāliem darbiniekiem | 01.10.2014.

Ceturtdien, 2.oktobrī, labklājības ministrs Uldis Augulis tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociālajiem darbiniekiem, lai pateiktos par viņu ieguldījumu sociālā darba attīstībā.

Labklājības ministrs pasniegs atzinības rakstus cilvēkiem, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā.

„Sociālā atbalsta un sociālo pakalpojumu sniegšana cilvēkiem ar invaliditāti, rūpes par bērniem ar īpašām vajadzībām, sociālā rehabilitācija un integrācija sabiedrībā – tie ir tikai daži no uzdevumiem, kas jārisina sociālajiem darbiniekiem.  Tāpēc svarīgi ne vien apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, popularizēt un veicināt sociālā darba profesijas prestižu, bet arī godināt cilvēkus, kuri izvēlējās šo sarežģīto, bet cēlo aicinājumu palīdzēt un atbalstīt tos, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams,” atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis. 

Tāpat labklājības ministrs tikšanās laikā ar Jelgavas pilsētas un novada sociāliem darbiniekiem pārrunās aktuālos sociālos jautājumus.

Atzinības rakstu pasniegšana un svinīgs pasākums norisināsies plkst.13.30 Jelgavā, Trīsvienības baznīcas torņa 9.stāvā, Akadēmijas ielā 1.
 


Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv