darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu | 03.10.2014.

Turpinot iepriekšējos gados veiksmīgi aizsākto iniciatīvu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības (VBTAI) inspekcija kustības Draudzīga skola ietvaros arī šogad izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu savstarpēji atbalstošas vides veicināšanai skolā.

Konkursa mērķis ir draudzīgas un cieņpilnas vides attīstīšana skolā, pieredzes apmaiņas veicināšana starp mācību iestādēm, kā arī pedagogu aktīvāka iesaiste kustībā Draudzīga skola.

VBTAI rīkotais konkurss sniedz iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā veidā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē, šogad vairāk koncentrējoties uz savstarpējās cieņas un attiecību kultūras aspektiem, kā arī radīt arī citiem kustības Draudzīga skola dalībniekiem noderīgu mācību materiālu. Pedagogu darbi gaidīti līdz 15.novembrim.

Konkursam iesūtītos darbus vērtēs trijās kategorijās: 1. - 4.klašu grupā, 5. - 9.klašu grupā un vidusskolu un profesionāli tehnisko skolu grupā. Konkursam iesūtītos darbus vērtēs VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības satura centra pārstāvji. Labāko darbu autoriem katrā vērtēšanas kategorijā būs iespēja apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Ar iepriekšējo gadu konkursu labākajiem darbiem var iepazīties:

http://www.bti.gov.lv/lat/draudziga_skola/labaka_klases_audzinasanas_stunda/

http://www.bti.gov.lv/lat/draudziga_skola/labaka_klases_audzinasanas_stunda_-_2013/

NOLIKUMSpdf.gif - 641 B

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv