darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM Jelgavā rīkos informatīvu sanāksmi par sociālās jomas aktualitātēm | 13.10.2014.

Labklājības ministrija (LM) trešdien, 15.oktobrī Jelgavā rīkos reģionālu metodiski-informatīvu sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem. Tās laikā LM eksperti informēs par aktuāliem sociāliem jautājumiem, kā arī plānotām izmaiņām sociālās palīdzības jomā.

Informatīvās sanāksmes laikā būs iespējams uzzināt par LM izstrādāto koncepciju par minimālā ienākuma līmeņa noteikšanu un piedalīties diskusijā par plānotām izmaiņām sociālās palīdzības jomā. Tāpat speciālisti informēs par sociālā darba attīstības virzieniem Sociālajā dienestā un Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā laikā no 2014.līdz 2020.gadam.

Dienas otrajā pusē dalībnieki varēs piedalīties dažādās diskusijās par tādām tēmām kā grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, aktualitātes sociālās rehabilitācijas un ilgstošās aprūpes jomā. Tāpat klātesošie varēs iegūt informāciju par Jauniešu garantijas pasākumiem un pašvaldību lomu tajos, ilgstošo bezdarbnieku aktivizācijas programmu ar pašvaldību iesaisti, kā arī par kredītu vilinājumu un parādu piedziņas sekām.

    
Sanāksme no plkst.9.00 līdz plkst.16.00 notiks Zemgales reģiona attīstības un kompetenču centrā, Svētes ielā 33, Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv