darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Augulis piedalīsies augstākā līmeņa ES sociālajā samitā izaugsmei un nodarbinātībai | 22.10.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 23.oktobrī, Briselē (Beļģijā) piedalīsies augstākā līmeņa Trīspusējā sociālajā samitā izaugsmei un nodarbinātībai. Labklājības ministrs vadīs Latvijas delegāciju. Sanāksmē piedalīsies sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības pārstāvji.

Samitā piedalīsies Eiropadomes prezidents Hermans van Rompejs (Herman van Rompuy), Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barozu (José Manuel Barroso), kā arī Eiropas Savienības Padomes (ES) Prezidentūras augstākās amatpersonas, divu nākamo Prezidentūru pārstāvji, darba devēju un arodbiedrību pārstāvji. Pasākums ir augstākā līmeņa sociālā dialoga platforma. Tā mērķis ir sekmēt sarunas ar sociālajiem partneriem ES līmenī un turpināt diskusijas par Eiropa 2020 stratēģijas ieviešanas jautājumiem.
 
Dalība samitā būs nozīmīgs ieguvums, gatavojoties Latvijas prezidentūrai ES Padomē 2015.gada pirmajā pusgadā, kad Latvijai būs vadošā loma arī samita norisē.
 
Samita laikā norisināsies sarunas par ekonomiskās izaugsmes turpmāku sekmēšanu un nodarbinātības veicināšanu, nodrošinot jaunu darba vietu rašanos. Galvenais sarunu temats Eiropa 2020 stratēģijas kontekstā būs investīciju veicināšana, lai radītu vairāk jaunu darba vietu. Kaut arī pēc krīzes ES dalībvalstīs ir atjaunota stabilitāte, joprojām jāturpina darbs pie valstu ekonomiskās attīstības un bezdarba rādītāju samazināšanas.
 
Trīspusējais sociālais samits notiek divas reizes gadā, tieši pirms Eiropadomes sanāksmes, tādējādi nodrošinot viedokļu apmaiņu ar sociālajiem partneriem par aktuālajiem, Eiropadomes darba kārtības jautājumiem. Samita uzdevums ir nodrošināt saikni starp Eiropadomi, ES Padomi, Eiropas Komisiju un sociālajiem partneriem.


Informāciju sagatavoja: Liene Užule labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, 67021665, 26519920 Liene.Uzule@lm.gov.lv