darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīkos skolēnu reģionālos forumus | 22.10.2014.

Piektdien, 24.oktobrī, piecās Latvijas pilsētās pulcēsies aktīvākie kustības Draudzīga skola dalībnieki, lai skolēnu reģionālajos forumos diskutētu par dzīvi un sadzīvošanu skolā un plašākā sabiedrībā, kā arī iespējām iesaistīties skolas vides uzlabošanā un citiem aktuāliem jautājumiem.

Skolēnu reģionālie forumi ir jauna kustības Draudzīga skola iniciatīva, ko piedāvā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija. Šādu sadarbības iespēju rosināja paši skolēni – kustības dalībnieki. Tāpat arī forumos diskutējamās tēmas ir kustības dalībnieku visbiežāk minētās aktuālās problēmas un izaicinājumi.

Forumos to dalībnieki pārrunās šādus jautājumus: „Kustība Draudzīga skola – ko mēs vēl neesam izmēģinājuši”, „Vai viegli būt pusaudzim?”, „Kā manā skolā tiek risināti konflikti”, kā arī „Skolēns un skolēnu pašpārvalde – ko mēs varam un darām, un vai tam ir kāda nozīme?”. Tāpat arī skolēniem būs iespēja diskutēt par vienu brīvo tēmu, ko skolēni varēja izvirzīt pirms forumiem.

Forumu norises laikā to dalībniekiem būs iespēja izteikt savus viedokļus un argumentus par visām apskatāmajām tēmām. Pēc forumiem diskusiju rezultātā radušos secinājumus apkopos un uz to bāzes taps ieteikumi rīcības programmas izstrādei kustības Draudzīga skola tālākai attīstībai.
 
Forumi notiks Rīgā, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā un Valmierā. To sākums ir plkst.11.00, paredzamais norises laiks – aptuveni trīs stundas.

Forumu norises vietas:
Rīgā, Ziemeļvalstu ģimnāzijā, Paula Lejiņa ielā 12;
Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Krasta ielā 31;
Liepājā, Liepājas Raiņa 6. vidusskolā, Ganību ielā 106;
Valmierā, Valmieras 2. vidusskolā, Raiņa ielā 11;
Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.
Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv