Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs sveiks Liepājā jaundzimušo trīnīšu ģimeni | 06.11.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 7.novembrī, dosies reģionālajā vizītē uz Liepāju, kuras laikā sveiks Liepājas slimnīcā jaundzimušo trīnīšu vecākus.

"Šogad noteikti var teikt - īpašais trīnīšu gads, jo jau ceturtajā ģimenē sagaidīts brīnums. Turklāt patiess prieks, ka šo brīnumu šoreiz piedzīvojusi Liepāja. Vecākiem par jaunajām rūpēm, kas šajā gadījumā būs trīskāršas, valsts piešķīrusi vienreizēju pabalstu, lai atbalstītu ģimeni praktisku jautājumu risināšanā.

Tomēr jāturpina arī iesāktais darbs pie ģimeņu atbalsta sistēmas, kombinējot pabalstus ar pakalpojumu pieejamību, lai atbalstītu jaunās ģimenes un daudzbērnu ģimenes, kā arī sniegtu drošības sajūtu cilvēkiem, kuri plāno ģimenes pieaugumu. Trīs jaundzimušo dēlu vecākiem vēlu izturību un pacietību, audzinot bērnu par labiem cilvēkiem, kuri dzīvos un strādās Latvijā," novēl labklājības ministrs U.Augulis.

Valdība šonedēļ atbalstījusi 8538 eiro pabalsta piešķiršanu trīnīšu ģimenei.

Tāpat vizītes laikā U.Augulis apmeklēs Liepājas domi, kurā tiksies ar pašvaldības vadību un amatpersonām, lai pārrunātu aktualitātes un risināmos jautājumus sociālajā jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule

labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

T. 67021665, 26519920

Liene.Uzule@lm.gov.lv