Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
13. novembrī jau tradicionāli sveiks labākos sociālos darbiniekus Latvijā | 10.11.2014.

Labklājības ministrija (LM) ceturtdien, 13.novembrī, konferences Sociālā darba aktualitātes 10 gadu šķērsgriezumā - izaicinājumi un iespējas laikā sveiks labākos sociālos darbiniekus Latvijā.

Labklājības ministrs konkursa uzvarētājiem pasniegs balvas un atzinības rakstus. Uz pasākumu laipni aicināts ikviens jomas darbinieks un interesents. Personīgus ielūgumus uz pasākumu ir saņēmuši laureāti, viņu pieteicēji, darba devēji un pašvaldību vadītāji. 

Pēc pasākuma visu konkursam pieteikto pretendentu sarakstu publicēs LM interneta vietnē.

Pretendentus konkursam Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2014 varēja pieteikt gan iedzīvotāji, gan darba devēji, tam īpaši izveidotās konkursa nominācijās. Kopā konkursam pieteikti 84 sociālie darbinieki. Darba devēja vai profesionālās organizācijas izvirzījuši 20 pretendentus grupā sociālās institūcijas vadītājs, grupā sociālā dienesta sociālais darbinieks - 37 kandidātus.

Savukārt iedzīvotāji pieteikuši 26 pretendentus labākā sociālā darbinieka titulam. No tiem sociālā dienesta, sociālās institūcijas sociālais darbinieks grupā pieteikti 25 kandidāti, nevalstiskā sektora sociālais darbinieks grupā - 1 kandidāts.

Atgādinām, ka LM sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību un Baltijas psiholoģijas menedžmenta augstskolu 2014.gada 13.novembrī organizēs konferenci Sociālā darba aktualitātes 10 gadu šķērsgriezumā - izaicinājumi un iespējas.

Konferencē informēs par aktualitātēm sociālajā darbā Latvijā, sociālā darba izglītības aktualitātēm, kā arī nevalstisko organizāciju iespējām un izaicinājumiem, attīstoties kā sociālo pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Konference no plkst.10.00 līdz 17.00 notiks Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskolā, Lomonosova ielā 4, Rīgā.

Atgādinām, ka LM laikā no 2014. gada 2.septembra līdz 10.oktobrim otro gadu pēc kārtas rīkoja konkursu Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2014.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv