darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Aicinām uz starptautisku konferenci par audžuģimenēm | 11.11.2014.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) aicina pieteikties dalībai starptautiskā konferencē Audžuģimenes loma un iespējas audžubērna dzīves kvalitātes uzlabošanā, kas notiks piektdien, 28.novembrī.

Konferencē aicināti piedalīties speciālisti un audžuģimenes, lai veidotu vienotu izpratni par raksturīgākajām grūtībām audžuģimeņu darba praksē, apmainītos ar viedokļiem un kopīgi diskutētu par grūtību risināšanas iespējām. Konferenci organizē VBTAI sadarbībā ar nodibinājumu Sociālo pakalpojumu aģentūra.

Konferencē būs iespēja uzzināt par pusaudža audžuģimenē un aizbildnībā portretu un vajadzībām, audžuģimenes lomu un iespējām audžubērnu dzīves kvalitātes uzlabošanā, audžuvecāku un audžubērnu savstarpējām attiecībām un izmantojamām disciplinēšana metodēm, kā arī audžuģimeņu darbības pieredzi Norvēģijā.

Konference notiks viesnīcā Tallink Hotel Elizabete, Elizabetes ielā 24, Rīgā. Sākums plkst.11.00, reģistrēšanās no plkst.10.30.

Pieteikšanās dalībai konferencē iespējama līdz 25.novembrim. Lai pieteiktu savu dalību konferencē, lūdzam sazināties ar inspekcijas Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta referenti Zani Ieviņu pa tālruni: 29194361 vai e-pastu: zane.ievina@bti.gov.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv