darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Plāno pilnveidot datu iegūšanu par vardarbības gadījumiem pret bērniem | 04.12.2014.

Labklājības ministrija (LM) plāno Valsts sociālās politikas monitoringa informācijas sistēmā uzskaitīt tos gadījumus, kad bērni cietuši no seksuālas un fiziskas vardarbības. Tādējādi varēs iegūt datus, lai izdarītu pamatotus un gadu griezumā salīdzināmus secinājumus par vardarbību.

Tāpat paredzēts, ka turpmāk būs iespējams iegūt precīzāku informāciju par sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu vardarbības veicējiem, kā arī cietušajiem, kas ir sasnieguši pilngadību. Tas dos iespēju sagatavot precīzāku datu analīzi gan politikas plānošanas vajadzībām, gan starptautiskajām organizācijām.

Valsts statistikas pārskatus to sagatavotāji līdz šim iesniedza LM, kur šos datus ievadīja informācijas sistēmā, bet jau no 2015.gada 1.janvāra pārskatus varēs iesniegt informācijas sistēmā, izmantojot attiecīgo e-pakalpojumu. Tādējādi samazināsies administratīvais slogs dokumentu apritē.

Iepriekšminēto paredz grozījumi Ministru kabineta noteikumu projektā Noteikumi par valsts statistikas pārskatiem sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā, kas ceturtdien, 4.decembrī, izsludināti Valsts sekretāru sanāksmē. Tie vēl jāsaskaņo ar ministrijām un jāapstiprina valdībā.

Ar noteikumu projektu var iepazīties LM interneta vietnē sadaļā Aktuāli - LM Dokumentu projekti: http://www.lm.gov.lv/text/1789.

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv