darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre tiekas ar NVA vadību un filiāļu vadītājiem | 08.01.2008.

8. janvārī labklājības ministre Iveta Purne tikās ar Nodarbinātības valsts aģentūras vadību un filiāļu vadītājiem. Ministre atzinīgi novērtēja NVA līdzšinējo darbību nodarbinātības veicināšanā un informēja par jaunās valdības pirmajās 100 dienās veicamajiem uzdevumiem, kurus Ministru prezidents I.Godmanis apsprieda ar I.Purni 3. janvārī. 

Nodarbinātības jomā labklājības ministre aktualizēja Ministru prezidenta uzstādījumu par bezdarbnieku apmācību īstenošanu precīzā atbilstībā darba tirgus situācijai un darba devēju pieprasījumam pēc nepieciešamajiem speciālistiem. Tika uzsvērts, ka par valsts budžeta līdzekļiem jāapmāca tādām profesijām, kurās darba tirgū ir pietiekams piedāvājums.

Aģentūras filiāļu vadītāju informatīvās sanāksmes darba kārtībā bija pārskati par filiāļu vadītāju un filiāļu vietnieku novērtēšanas un filiāļu apmeklējumu rezultātiem, kā arī informatīvo semināru „NVA sadarbības partnerību veicināšana - iespējas un izaicinājumi 2008.gadā" norise un rezultāti. Tika spriests par NVA filiāļu 2008. gada budžetu un citiem filiālēm aktuālajiem jautājumiem, tostarp par darba ar klientiem labās prakses piemēru Cēsu filiālē. Lai pārrunātu profesionālās izglītības un sociālās rehabilitācijas iespējas jauniešiem ar zemām pamatprasmēm, sanāksmē piedalījās asociācijas „Dzīvesprieks" direktors E.Pētersons.

Dainis Jukonis

Nodarbinātības valsts aģentūras

Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta

Mārketinga un starptautisko attiecību nodaļas

speciālists

Tālr.: 67021744; 26114728;

Dainis.Jukonis@nva.gov.lv