Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Sveiks pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētājus | 15.12.2014.

Trešdien, 17. decembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) telpās plkst. 14.00 pulcēsies VBTAI organizētā konkursa pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu finālisti, lai uzzinātu konkursa uzvarētājus un saņemtu balvas par labākajiem darbiem.

Konkursa gaitā skolotājus aicināja sūtīt savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus. Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, vardarbība un mobings, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem.

Konkurss notika kustības „Draudzīga skola" ietvaros un tajā saņēma vairāk nekā 50 pedagogu darbus. Tos izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

Pedagogu konkursa uzvarētāju sveikšana notiks Valsts bērnu tiesību inspekcijas telpās Ventspils ielā 53, Rīgā, 3. stāva zālē.

 

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv