darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Apsveikti pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji | 18.12.2014.

Trešdien, 17. decembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sveica pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu finālistus.

Konkursa gaitā skolotāji bija aicināti sūtīt savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus. Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (cieņa un savstarpējo attiecību kultūra, vardarbība un mobings, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem.

1. - 4. klašu grupā uzvarēja Ikšķiles vidusskolas skolotājas Kristīnes Saules konkursam iesūtītais darbs, Izcilības rakstu saņēma Jūrmalas sākumskolas "Taurenītis" skolotājas Inetas Krastiņas darbs, bet Atzinības raksts tika Ilūkstes novada Eglaines pamatskolas pedagoģei Lilitai Bērziņai.

5. - 9. klašu grupā vērtēšanas komisija par labāko atzina Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas pedagoģes Daces Okmanes darbu. Izcilības rakstu saņēma Dagdas vidusskolas pedagoģes Annas Krilovas klases audzināšanas stundas projekts, bet Atzinības rakstu - Liepājas Centra sākumskolas skolotājas Aigas Vasiļjevas darbs.

Vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā uzvarēja J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas skolotāja Jolanta Klamere, bet Izcilības rakstus saņēma Rēzeknes vakara vidusskolas pedagoģe Liene Poiša un Ogres tehnikuma pasniedzēja Ramona Polmane.

Atgādinām, ka konkurss bija organizēts kustības „Draudzīga skola" ietvaros, un tajā saņēma vairāk nekā 50 pedagogu darbu, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

 

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv