Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Izsludināta partnerorganizāciju atlase pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai | 30.12.2014.

bilde1.jpg - 69.25 KB

 

    Pirmdien, 29. decembrī, Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis atklātu partnerorganizāciju atlasi pārtikas un pamata materiālās palīdzības izdalīšanai un papildpasākumu īstenošanai, kas tiks finansēta ar Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

    Latvijā paredzēts ar Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu trūcīgām vai ārkārtas, krīzes situācijā nonākušām ģimenēm vai atsevišķi dzīvojošām personām izdalīt pārtikas komplektus vai nodrošināt gatavas maltītes, izdalīt pamata materiālās palīdzības komplektus (higiēnas preces un individuālie mācību piederumi skolēniem), kā arī īstenot papildpasākumus (informatīvi pasākumi, individuāls un grupu darbs, neformāli izglītojoši pasākumi).
    Pārtikas un pamata materiālās palīdzības komplektu izdali un papildpasākumu īstenošanu nodrošinās partnerorganizācijas, kas var būt Latvijas Republikā reģistrēta biedrība, nodibinājums vai reliģiska organizācija, pašvaldība vai tās iestāde, kā arī to apvienības. Pretendentiem jāsagatavo atlases iesniegumi, ko izvērtēs Sabiedrības integrācijas fonds, veicot partnerorganizāciju atlasi.

Partnerorganizāciju atlases iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 29.01.2015. līdz plkst. 17.00.
Atlases iesniegumus var iesniegt:

•    personīgi vai sūtot pa pastu Sabiedrības integrācijas fondā, Brīvības iela 40-39, Rīga, LV-1050;
•    nosūtot elektroniska dokumenta formā uz e-pastu po.atlase@sif.gov.lv.
•    aizpildot atlases iesnieguma veidlapu tiešsaistē projektu elektroniskās vadības sistēmā Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā www.sif.gov.lv, iepriekš parakstot attiecīgu vienošanos ar Sabiedrības integrācijas fondu.

    Vairāk informācijas par izsludināto atlasi, plānotajiem reģionāliem informatīviem semināriem, biežāk uzdotajiem jautājumiem meklēt Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā www.sif.gov.lv sadaļā „Eiropas Atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām”.
    Jautājumus par atlases iesniegumu sagatavošanu jāsūta uz e-pastu fead@sif.gov.lv ar norādi “Partnerorganizāciju atlase” ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms atlases iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

Informācijai
Latvijas Darbības programmu pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšanai vistrūcīgākajām personām 2014.-2020.gada plānošanas periodam Eiropas Komisija apstiprinājusi 2014.gada 30.oktobrī. Latvijai vistrūcīgāko personu atbalstam tiks piešķirts 48,2 milj. Eur, t.sk: 41 milj. EUR – Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām finansējums (85%) un 7,2 milj. EUR – valsts budžeta līdzfinansējums (15%).
Latvijā Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām vadībā iesaistītās institūcijas ir: Labklājības ministrija, Finanšu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.


Plašāka informācija:
Dace Zariņa,
Sabiedrības integrācijas fonda
Sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.: 67078211
e-pasts: dace.zarina@sif.gov.lv


Seko mums:
www.twitter.com/
www.facebook.com/
www.sif.gov.lv