darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Rīgā notiks Sociālās aizsardzības komitejas sanāksme | 30.01.2015.

Rīga, 2015. gada 30.janvāris. - Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā Rīgā no 2.līdz 3.februārim notiks ES Padomes Sociālās aizsardzības komitejas (SPC) sanāksme.

Sanāksmē izskatīs Sociālās aizsardzības komitejas ikgadējo ziņojumu par sociālo situāciju ES dalībvalstīs, priekšlikumu Padomes secinājumu projektam par iekļaujošiem darba tirgiem. Savukārt Kipras, Dānijas un Luksemburgas pārstāvji sniegs izvērtējumu par savās valstīs pastāvošo nabadzības dziļumu un to politikām šī jautājuma risināšanā.

Ar prezentāciju par pieejamību sociālajiem un aprūpes pakalpojumiem aktīvas iekļaušanas kontekstā uzstāsies Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonda (Eurofound) Dzīves apstākļu un kvalitātes nodaļas vadītājs R.Andersons (Robert Anderson). Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijas (EFTA) pārstāve R.Hergeirsdotira (Ragnheidur Hergeirsdottir) izklāstīs Islandes stratēģiju darba tirgus situācijas uzlabošanai pēc finanšu un ekonomiskās krīzes. Savukārt Rīgas domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks, departamenta direktora vietnieks Mārtiņš Moors iepazīstinās ar pakalpojumiem, kas tiek īstenoti Rīgas pašvaldībā, lai veicinātu ilgstošo bezdarbnieku aktīvu iekļaušanu.

Sanāksmē piedalīsies visu ES dalībvalstu, Eiropas Ekonomiskās zonas (EEA) un EFTA, kā arī Eiropas Komisijas un Padomes ģenerālsekretariāta pārstāvji.

Sociālās aizsardzības komitejas sanāksmes dalībnieki piedalīsies arī konferencē Iekļaujoši darba tirgi Eiropā: labākas darba kvalitātes un iekļaušanas loma, kas norisināsies Rīgā no 3.- 4.februārim.

Papildu informācija par Sociālās aizsardzības komiteju - http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=758

 

Mediju kontaktiem:

Marika Kupče

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas vadītāja

tel. 67021581, 29538825

www.lm.gov.lv

Twitter: @Lab_min

Flickr.com: Labklajibas_ministrija

Youtube.com: labklajibasministrija