Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Rīgā notiks Nodarbinātības komitejas sanāksme | 03.02.2015.

Rīga, 2015. gada 3.februāris. - Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā Rīgā no 4.līdz 5.februārim notiks ES Padomes Nodarbinātības komitejas sanāksme (EMCO).

Sanāksmes laikā plānots izskatīt priekšlikumus Padomes secinājumu projektam par Ikgadējo izaugsmes ziņojumu un iekļaujošiem darba tirgiem. Tāpat paredzēts diskutēt par Vienoto Nodarbinātības ziņojumu.

Ar prezentāciju par ES darbaspēka mobilitātes jautājumiem uzstāsies Eiropas Dzīves un darba apstākļu uzlabošanas fonda (Eurofound) direktors Huans Menendezs - Valdes (Juan Menéndez-Valdés). Savukārt Pasaules Bankas pārstāve Emīlija Sinota (Emily Sinnott) informēs par aktīvās novecošanās jautājumiem un progresu par Latvijā īstenotā projekta par visaptverošās aktīvās novecošanās stratēģijas ieviešanu. Eiropas Ekonomiskās zonas (EEA) un Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijas (EFTA) pārstāvji informēs par vispārējo situāciju EEA-EFTA valstīs un par aktīvās novecošanās situāciju Norvēģijā.

Sanāksmē piedalīsies visu ES dalībvalstu pārstāvji, EEA-EFTA pārstāvji un pārstāvji no Eiropas Komisijas un Padomes ģenerālsekretariāta, kā arī eksperti.

Nodarbinātības komiteja ir ES funkcionēšanas līgumā noteikta komiteja. Tā galvenokārt darbojas kā padomdevējs ES Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu Ministru padomei ar darba tirgu un nodarbinātības jomu saistītajos jautājumos.

Papildus informācija par Nodarbinātības komiteju - http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=115

 

Mediju kontaktiem:

Marika Kupče

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas

vadītāja

tel.67021581, 29538825

www.lm.gov.lv

Twitter: @Lab_min

Flickr.com: Labklajibas_ministrija

Youtube.com: labklajibasministrija