darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 06.02.2015.

Trešdiena, 11.februāris

  • Ēnu dienas ietvaros labklājības ministra Ulda Auguļa ikdienas darbiem sekos divas ēnas - 9.klases skolnieks Rodijs Ronis un 10.klases skolniece Emīlija Linda Mendelsone no Rīgas.
  • Labklājības ministrs Uldis Augulis ar svinīgu uzrunu piedalīsies konferences Uzņēmējdarbība reģionos Eiropas Savienības konkurētspējas stiprināšanai atklāšanas pasākumā. Tas plkst.18.00 norisināsies Jelgavā.
  • Labklājības ministrijas (LM) pārstāvji plkst.12.30 piedalīsies Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē par pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskumu un efektivitāti.
  • LM Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta pārstāve plkst.13.00 piedalīsies Sociālā darba speciālistu sadarbības padomes sēdē, kur pārrunās profesionālā sociālā darba attīstības jautājumus. 
  • LM pārstāvji plkst.15.00 tiksies ar Latvijas Speciālās olimpiādes valdes pārstāvjiem. Tikšanās laikā pārrunās bērnu un jauniešu, kuriem ir intelektuālās attīstības problēmas, tiesības un speciālās olimpiādes lomu jauniešu tiesību īstenošanā.

 

Ceturtdiena, 12.februāris

  • LM pārstāvji plkst.11.00 apmeklēs Valsts kontroles sanāksmi, kurā piedalīsies pašvaldību un sociālo dienestu vadītāji. Sanāksmē pārrunās likumības revīzijas Pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskums un efektivitāte rezultātus.
  • LM speciālisti plkst.16.00 tiksies ar bankas Citadele un Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons pārstāvjiem, lai pārrunātu priekšlikumus, kā uzlabot cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti.

 

Piektdiena, 13.februāris

  • Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledžā notiks izlaidums četrām izglītības programmām. Svinīgais pasākums norisināsies plkst.15.00, Koledžas aktu zālē, Slokas ielā 61, Jūrmalā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv