darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 06.02.2015.

Trešdiena, 11.februāris

  • Ēnu dienas ietvaros labklājības ministra Ulda Auguļa ikdienas darbiem sekos divas ēnas - 9.klases skolnieks Rodijs Ronis un 10.klases skolniece Emīlija Linda Mendelsone no Rīgas.
  • Labklājības ministrs Uldis Augulis ar svinīgu uzrunu piedalīsies konferences Uzņēmējdarbība reģionos Eiropas Savienības konkurētspējas stiprināšanai atklāšanas pasākumā. Tas plkst.18.00 norisināsies Jelgavā.
  • Labklājības ministrijas (LM) pārstāvji plkst.12.30 piedalīsies Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē par pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskumu un efektivitāti.
  • LM Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta pārstāve plkst.13.00 piedalīsies Sociālā darba speciālistu sadarbības padomes sēdē, kur pārrunās profesionālā sociālā darba attīstības jautājumus. 
  • LM pārstāvji plkst.15.00 tiksies ar Latvijas Speciālās olimpiādes valdes pārstāvjiem. Tikšanās laikā pārrunās bērnu un jauniešu, kuriem ir intelektuālās attīstības problēmas, tiesības un speciālās olimpiādes lomu jauniešu tiesību īstenošanā.

 

Ceturtdiena, 12.februāris

  • LM pārstāvji plkst.11.00 apmeklēs Valsts kontroles sanāksmi, kurā piedalīsies pašvaldību un sociālo dienestu vadītāji. Sanāksmē pārrunās likumības revīzijas Pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskums un efektivitāte rezultātus.
  • LM speciālisti plkst.16.00 tiksies ar bankas Citadele un Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons pārstāvjiem, lai pārrunātu priekšlikumus, kā uzlabot cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti.

 

Piektdiena, 13.februāris

  • Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledžā notiks izlaidums četrām izglītības programmām. Svinīgais pasākums norisināsies plkst.15.00, Koledžas aktu zālē, Slokas ielā 61, Jūrmalā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv