darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 13.03.2015.

Pirmdiena, 16.marts

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārstāvji:

 • 16. un 20.martā pārbaudīs Jelgavas novada sociālās aprūpes rehabilitācijas centru Elejas filiālē;
 • tiksies ar Priekuļu novada izglītības iestāžu darbiniekiem, lai pārrunātu vecāku, bērnu un darbinieku tiesības un pienākumus izglītības iestādē.

 

Otrdiena, 17.marts

 • Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un starptautisko konsultāciju aģentūru Ecorys laikā no 17. līdz 18.martam organizēs semināru par darba vidē balstītajām mācībām Eiropā.
 • LM, Valsts kontrole, Latvijas Pašvaldību savienība un Valsts ieņēmumu dienests reģionālā semināru cikla Pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskums un efektivitāte ietvaros plkst.10.00 rīkos semināru par Valsts kontroles veikto likumības revīziju. Seminārs notiks Cēsīs, Raunas ielā 4.
 • VBTAI pārstāvji pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Ģimenes krīzes centrā Dzeguzīte, un Cerību centrs jauno māmiņu un grūtnieču atbalsta centrā Madaras.
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) plkst.15.30 notiks konsultatīvās padomes sēde, kurā pārrunās SIVA attīstības stratēģiju 2015.-2017.gadam, SIVA attīstības virzienus un prioritātes līdz 2020.gadam, ratiņbasketbolu un citas jaunas brīvā laika pavadīšanas iniciatīvas SIVA Jūrmalas profesionālā vidusskolā un Koledžā, SIVA telpu un pārējās infrastruktūras nepieciešamos pielāgojumus, kā arī nevalstisko organizāciju ekspertu pakalpojumus SIVA. Sēde notiks Dubultu prospektā 71.

 

Trešdiena, 18.marts

 • SIVA apmeklēs Valsts sociālās aprūpes centra Kurzeme vadība, centra filiāļu vadītāji un sociālie darbinieki, lai iepazītos ar SIVA rehabilitācijas iespējām.
 • VBTAI organizēs Konsultāciju dienu Lēdmanes pagastā.

 

Ceturtdiena, 19.marts

 • Labklājības ministrs Uldis Augulis Briselē (Beļģija) piedalīsies Trīspusējā sociālajā samitā, lai kopīgi ar sociālajiem partneriem diskutētu par tēmu Investīcijas izaugsmē un darbvietu veidošanā: palielināt sociālo partneru ieguldījumu taisnīgas un konkurētspējīgas Eiropas veidošanā. Trīspusējo sociālo samitu vadīs Eiropadomes priekšsēdētājs D.Tusks, Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Ž.K.Junkers un Latvijas premjerministre L.Straujuma.
 • LM, Valsts kontrole, Latvijas Pašvaldību savienība un Valsts ieņēmumu dienests reģionālā semināru cikla Pašvaldību sniegtās sociālās palīdzības tiesiskums un efektivitāte ietvaros plkst.10.00 rīkos semināru par Valsts kontroles veikto likumības revīziju. Seminārs notiks Saldū, Avotu ielā 12, Saldus novada pašvaldības administratīvajā ēkā.

 

VBTAI pārstāvji pārbaudīs:

 • bērnu tiesību ievērošanu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra Rīga struktūrvienībā Ziemeļi;
 • bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas Pārgaujas novada bāriņtiesā;

 

Piektdiena, 20.marts

 • VBTAI pārstāvji tiksies ar Vakara maiņu ģimnāzijas pedagogiem, lai runātu par bērniem ar uzvedības problēmām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv