Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Izvērtēs nepieciešamos atbalsta pasākumus ģimenei ar bērniem | 07.04.2015.

Demogrāfisko lietu padomes sēdē trešdien, 8.aprīlī, diskutēs par nepieciešamajiem pasākumiem atbalsta sniegšanā ģimenēm ar bērniem turpmākajiem gadiem, izskatot Labklājības ministrijas (LM) sagatavoto Rīcības plāna Ģimenes valsts politikas pamatnostādņu 2011. - 2017.gadam īstenošanas projektu 2015. - 2017.gadam. Sēdi vadīs Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

LM pārstāvji informēs par Ģimenes valsts politikas pamatnostādņu 2011.-2017.gadam Rīcības plāna īstenošanu 2012.-2014.gadā, kā arī pamatnostādņu vidusposma izvērtējumu un īstenoto aktivitāšu efektivitāti.

Demogrāfisko lietu padomes mērķis ir veicināt vienotas valsts demogrāfiskās politikas izveidi un īstenošanu visos valsts pārvaldes līmeņos.

Padomes sastāvā ir ekonomikas, labklājības, finanšu, iekšlietu, izglītības un zinātnes, kultūras, tieslietu, veselības un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri, Saeimas komisiju deputāti,  kā arī pārstāvji no Latvijas Universitātes,  Latvijas Zinātņu akadēmijas, Stratēģiskās analīzes komisijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un vairākām nevalstiskajām organizācijām.

Demogrāfisko lietu padomes sēde notiks 8.aprīlī plkst.11.00 Ministru kabinetā, Brīvības bulvārī 36, Ministru prezidenta zālē (3.stāvā).

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes TV un foto iespēja, pēc sēdes - atbildes uz žurnālistu jautājumiem pēc pieprasījuma. Medijiem lūdzam pieteikties līdz 8.aprīļa plkst. 10 Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā pa tālruni: 67082828 vai rakstot uz e-pastu: prese@mk.gov.lv.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv