darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Cilvēki ar invaliditāti sagatavojuši suvenīrus prezidentūras viesiem | 15.04.2015.

Rīga, 2015.gada 15.aprīlis. - Piecpadsmit cilvēki ar garīgās attīstības traucējumiem sagatavojuši suvenīrus Eiropas Savienības Darba un sociālo lietu ministru neformālās sanāksmes Rīgā delegāciju vadītājiem.

Lai sanāksmes dalībniekiem atgādinātu par kopīgo tikšanos Rīgā, izveidotas nelielas piemiņas dāvanas - pūcītes, kas izsenis simbolizē gudrību un zināšanas. Piemiņas veltes atspoguļo vienu no Latvijas prezidentūras prioritātēm nodarbinātības un sociālās politikas jomā - cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu sabiedrībā.

Pūcītes sociālo prasmju attīstīšanai paredzētajās darbnīcās izgatavoja Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Zemgale" filiāles „Lielbērze" klienti ar garīgās attīstības traucējumiem vecumā no 26 līdz 61 gadam. Ar rūpību un mīlestību tapušie darbi apliecina, ka valsts sociālās aprūpes centros dzīvojošiem cilvēkiem ir talants darināt mazus brīnumus. Katra pūcīte ir roku darbs un to darinātāji pievienojuši nelielu veltījumu sanāksmes dalībniekiem.

Piemiņas veltes izgatavotas no filca, izmantojot Latvijas dabai raksturīgās krāsas.

Gatavojoties Latvijas prezidentūrai ES Padomē, Labklājības ministrija rīkoja iekšēju konkursu starp valsts sociālās aprūpes centru klientiem par suvenīru izgatavošanu. Konkursā piedalījās VSAC „Latgale", VSAC „Kurzeme", VSAC „Zemgale" un VSAC „Vidzeme" filiāles, kopā iesniedzot 35 darbus - pūces, kas pagatavotas dažādās krāsās un visdažādākajās tehnikās - adītas, tamborētas, pītas, mezglotas, izšūtas, izgrebtas un gleznotas. No iesniegtajiem pieteikumiem par atbilstošākajiem tika atzīti VSAC „Zemgale" filiāles „Lielbērze" suvenīri.

ES Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes (EPSCO) neformālā sanāksme notiks Rīgā no 20.līdz 22.aprīlim Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā.

 

Mediju kontaktiem:

Marika Kupče

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas vadītāja

Tel.67021581, 29538825

www.lm.gov.lv

Twitter: @Lab_min

Flickr.com: Labklajibas_ministrija

Youtube.com: labklajibasministrija