Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 30.04.2015.

Otrdiena, 5.maijs

  • Labklājības ministrs Uldis Augulis un Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis plkst.11.40 piedalīsies preses brīfingā par iekļaujošas nodarbinātības attīstību Latvijā. Tas notiks Ministru kabinetā, Preses konferenču zālē.
  • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece un ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) vadītāja vietniece Ilze Zvīdriņa 5. un 6.maijā piedalīsies EMCO sanāksmē, kur analizēs visu dalībvalstu progresu darba tirgus jomas specifisko rekomendāciju ieviešanā un sagatavos gala secinājumus par progresu gada laikā.
  • Eiropas Komisija sadarbībā ar Latvijas prezidentūru 5. un 6.maijā organizē savstarpējās informēšanas sistēmas par sociālo aizsardzību ekspertu tikšanos (MISSOC).  Tajā piedalīsies LM eksperti un pārstāvji no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, Islandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas, Šveices, Eiropas Padomes, Starptautiskās Sociālās drošības asociācijas (ISSA), Eiropas Komisijas.

Trešdiena, 6.maijs

  • LM eksperti piedalīsies Eiropas Savienības Padomes Sociālo jautājumu darba grupā Briselē (Beļģija), kurā turpinās skatīt Latvijas prezidentūras piedāvāto secinājumu projektu par vienlīdzīgu ienākumu iespēju nodrošināšanu sievietēm un vīriešiem, lai mazinātu atšķirības starp pensijām.
  • Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultante 6. un 7.maijā piedalīsies Podlases vojevodistes nodarbinātības dienesta filiāles Bjalistokā (Polija) rīkotajā seminārā par sociāli - profesionālās aktivitātes palielināšanu cilvēkiem ar invaliditāti, kas norisināsies Lipowy Most Hotel viesnīcā. Pasākumā paredzēts dalīties pieredzē par labās prakses un risinājumu piemēriem, kas balstīti uz vienlīdzīgu iespēju sniegšanu cilvēkiem ar invaliditāti darba tirgū.

Ceturtdiena, 7.maijs

  •  Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Koledžas aktu zālē no plkst.10.40 līdz 12.00 uzstāsies Amerikas Savienoto Valstu profesore Ph.D. Vikija Makginlija (Vicki A. McGinley). Publiskajā lekcijā sociālās un izglītības jomas speciālistiem būs iespēja iepazīties ar pētījumu, kas balstīts praktiskajā darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām.

 

 Piektdiena, 8.maijs

  • SIVA Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā notiks Atvērto durvju diena.
  • NVA Latgales reģiona EURES konsultantes no plkst.14.00 līdz 17.00 piedalīsies pasākumā „Eiropas diena Jēkabpilī", kas norisināsies Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt pilsētas jauniešus, iedzīvotājus un tās viesus ar Eiropas Savienības informācijas sniedzējiem, to sniegtajiem pakalpojumiem un iespējām.

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv