Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks savstarpējās informēšanas sistēmas par sociālo aizsardzību ekspertu tikšanās | 30.04.2015.

Rīga, 2015.gada 30.aprīlis. - No 5.līdz 6.maijam Rīgā notiks savstarpējās informēšanas sistēmas par sociālo aizsardzību (MISSOC) ekspertu tikšanās, kas sadarbībā ar Eiropas Komisiju tiek rīkota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

MISSOC izstrādātās tabulas nodrošina ES institūcijām un dalībvalstīm detalizētu, salīdzināmu un regulāri atjaunotu informāciju par nacionālajām sociālās aizsardzības sistēmām angļu, franču un vācu valodā. Ekspertu tikšanās mērķis Rīgā ir pārrunāt pašreizējās aktivitātes sociālās drošības jomā. Sanāksmē plānots vienoties par turpmāko MISSOC tabulu aizpildīšanas uzlabošanu un turpmākajām aktivitātēm nākamajos sešos mēnešos.

Vienlaikus Latvijas Republikas Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāra vietnieks Ingus Alliks klātesošos iepazīstinās ar Latvijā pēdējos gados īstenotajām izmaiņām sociālās drošības sistēmā. Savukārt LM Sociālās apdrošināšanas departamenta direktore Jana Muižniece uzsvērs jautājumu par pensiju atšķirībām sievietēm un vīriešiem un to iemesliem.

Tikšanās laikā piedalīsies pārstāvji no ES dalībvalstīm, Islandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas, Šveices, Eiropas Padomes, Starptautiskās Sociālās drošības asociācijas (ISSA) un Eiropas Komisijas.

MISSOC ekspertu tikšanās notiek divas reizes gadā un to organizē Eiropas Komisija sadarbībā ar prezidējošo valsti. Tikšanās organizēta ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu.

Papildu informācija par MISSOC - http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=815&langId=en

 

Mediju kontaktiem:

Marika Kupče

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas vadītāja

Tel.67021581, 29538825

www.lm.gov.lv

Twitter: @Lab_min

Flickr.com: Labklajibas_ministrija

Youtube.com: labklajibasministrija