darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks Augsta līmeņa tikšanās par invaliditātes jautājumiem | 08.05.2015.

Rīga, 2015.gada 8.maijs. - No 11. līdz 12.maijam Rīgā notiks Augsta līmeņa tikšanās par invaliditātes jautājumiem, kas sadarbībā ar Eiropas Komisiju tiek rīkota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā.

Augsta līmeņa tikšanās laikā analizēs invaliditātes jomā sasniegto kopš 2011.gada, kad ES pievienojās ANO Konvencijai par personu ar invaliditāti tiesībām.

Tikšanās sāksies ar ES dalībvalstu valdību pārstāvju sanāksmi, kurā diskutēs, kādi Eiropas mēroga pasākumi nepieciešami, lai atbalstītu valstu centienus Konvencijas ieviešanā. Tāpat pārrunās, kādi ir galvenie nepieciešamie pasākumi attiecībā uz iekļaujošu izglītību un atbalstu profesijas apgūšanā, lai nākotnē cilvēki ar invaliditāti būtu iekļauti darba tirgū un ekonomiski patstāvīgi.

Pēc ES dalībvalstu valdību pārstāvju sanāksmes notiks konference, kurā analizēs dalībvalstu īstenotos pasākumus, kas vērsti uz to, lai cilvēkiem ar invaliditāti nodrošinātu līdzvērtīgas iespējas saskaņā ar Konvencijā noteikto cilvēktiesību modeli. Īpaša uzmanība konferences sesijās būs pievērsta bērnu ar invaliditāti situācijai, lai analizētu esošos šķēršļus un sniegtu priekšlikumus attiecībā uz iekļaujošas izglītības veicināšanu un piemērotas profesijas apgūšanu. 

Konferencē piedalīsies aptuveni 140 dalībnieku - ES dalībvalstu ministri un augsta līmeņa amatpersonas, pārstāvji no Eiropas Komisijas, citām ES institūcijām un Eiropas Padomes, nevalstisko organizāciju pārstāvji un eksperti invaliditātes jautājumos.

Augsta līmeņa tikšanās organizēta ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu un tās norisi varēs vērot tiešraidē www.eu2015.lv.

 

Mediju kontaktiem:

Marika Kupče

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas vadītāja

Tel.67021581, 29538825

www.lm.gov.lv

Twitter: @Lab_min

Flickr.com: Labklajibas_ministrija

Youtube.com: labklajibasministrija