darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Rīgā meklēs risinājumus bezdarba mazināšanai Eiropā | 10.06.2015.

Rīga, 2015. gada 10.jūnijs - Rīgā 11. un 12.jūnijā notiks Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valdes sanāksme, kurā apspriedīs aktuālos bezdarba mazināšanas jautājumus un kas tiek rīkota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

Sanāksmē Eiropas Komisijas pārstāvji kopā ar Eiropas valstu nodarbinātības dienestu vadītājiem runās par situāciju Eiropas Savienībā darba tirgū, Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla uzdevumiem, prioritātēm un paveikto. Vienlaikus klātesošie diskutēs par nodarbinātības dienestu pakalpojumu efektivitātes veicināšanu, savstarpējo sadarbību un pieredzes apmaiņu, kas nepieciešama, lai veicinātu strukturālās reformas nodarbinātības veicināšanā un nodrošinātu nodarbinātības dienestu efektīvu ieguldījumu šajā procesā.

Tāpat paredzēts iepazīties ar iekļaujošas nodarbinātības labās prakses piemēriem, tostarp - ilgstošo bezdarbnieku iekļaušanu darba tirgū, piemēram, Lielbritānijā izveidoto Darba programmu ilgstošo bezdarbnieku iesaistīšanai darba tirgū, kā arī Dānijā esošo sadarbību ar pašvaldībām.

Vienlaikus pārrunās sadarbību ar sociālajiem partneriem, e-pakalpojumu attīstību un pieejamību, kā arī citus Eiropas valstīm aktuālos nodarbinātības veicināšanas jautājumus.

12.jūnijā pulksten 11.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks preses konference, kurā uz Latvijas un ārvalstu žurnālistu jautājumiem par situāciju darba tirgū un aktuāliem bezdarba mazināšanas jautājumiem atbildēs Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla valdes priekšsēdētājs Franks Veize (Frank-J. Weise) un Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne.

Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls izveidots 2014.gadā ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu par ciešāku sadarbību starp Eiropas valstu nodarbinātības dienestiem, lai Eiropas Nodarbinātības stratēģijas ietvaros veicinātu nodarbinātības dienestu sniegto pakalpojumu efektivitāti. Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīklā darbojas Eiropas Savienības dalībvalstu un Eiropas Komisijas pārstāvji.

Sanāksmi organizē Nodarbinātības valsts aģentūra ar Eiropas Komisijas līdzfinansējumu (EaSi-PROGRESS Program 2015). Tā notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

Mediju kontaktiem:

Marika Kupče

Labklājības ministrijas

Komunikācijas nodaļas vadītāja

Tel.67021581, 29538825

www.lm.gov.lv

Twitter: @Lab_min

Flickr.com: Labklajibas_ministrija

Youtube.com: labklajibasministrija