darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Diskutē par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanu cilvēkiem ar redzes traucējumiem | 27.08.2015.

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 27.augustā, tikās ar Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) vadītāju Svetlanu Sproģi un LNB valdes locekli Māri Ceiruli, lai diskutētu par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanu cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja biedrības iespējas uzlabot sociālos rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar redzes traucējumiem, jo ir nepieciešams pilnveidot jau līdz šim esošo pakalpojumu kvalitāti. Ministrs uzsvēra, ka izmaiņas pakalpojumu sniegšanā šobrīd iespējamas tikai esošā finansējuma ietvaros. Papildus LNB pārstāvji interesējās par iespējām jautājumu par papildu finansējumu sociālo rehabilitācijas pakalpojumu uzlabošanai iekļaut 2016. un 2017.gada budžetā.

Vienlaikus apsprieda LNB iespējas attīstīt grupu māju un specializēto darbnīcu pakalpojumus, sadarbību ar pašvaldībām deinstitucionalizācijas kontekstā un LNB izredzes iesaistīties Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu projektu īstenošanā. 

Tāpat M.Ceirulis informēja U.Auguli par jautājumiem, kas saistīti ar infrastruktūras, vides un energoefektivitātes sakārtošanu, jo minētajām aktivitātēm nevalstiskajām organizācijām nav iespējams piesaistīt ES struktūrfondu finansējumu. Labklājības ministrs rosināja LNB par minēto jautājumu sagatavot informāciju Labklājības ministrijai, lai varētu to risināt sadarbībā ar citām ministrijām.

Atgādinām, ka LNB ir Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā deleģēta valsts funkcija izsniegt tehniskos palīglīdzekļus, kā arī sniegt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar redzes invaliditāti.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv