Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Noslēdzies LM izsludinātais konkurss „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015” | 09.09.2015.

Noslēdzies Labklājības ministrijas (LM) izsludinātais konkurss „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015," kurā kopumā pieteikti 83 pretendenti no visas Latvijas.

Iedzīvotāji visvairāk pieteikuši sociālos darbiniekus no Kurzemes (18) un Rīgas (16). Zemgales (14) un Latgales (16) sociālos darbiniekus vairāk pieteikuši darba devēji vai profesionālās organizācijas. No Vidzemes (10) un Pierīgas (9) sociālie darbinieki ir pieteikti līdzvērtīgā skaitā abās nominācijās.

Konkursa uzvarētājiem piešķirs titulu - Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2015. Katram pasniegs ozolkoka balvu „Četrlapu āboliņš" (M. Ķizuļa autordarbs), LM Atzinības rakstu un sarūpēto naudas balvu - Galactico dāvanu karti 500 eiro un 400 eiro vērtībā.

Saskaņā ar konkursa Nolikumu Vērtēšanas komisija līdz 2015.gada 11.septembrim izskatīs anketas un pieņems lēmumu par uzvarētājiem.

Konkursa uzvarētājus paziņos 2015.gada 17.septembrī Balvas pasniegšanas pasākumā. Visu konkursam pieteikto pretendentu sarakstu ar iegūto punktu skaitu, Vērtēšanas komisijas sanāksmes protokolu un lēmumu publicēs LM interneta vietnē pēc Balvas pasniegšana pasākuma.

Balvas pasniegšanas pasākums no plkst.16.00 līdz 18.00 notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, 2015.gada 17.septembrī, Ziedoņa zālē, LM un Rīgas Stradiņa universitātes kopīgi rīkotā Sociālo darbinieku FORUMA noslēgumā.

Konkursu trešo gadu pēc kārtas LM īsteno sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju, kuru pārstāvji darbojas Vērtēšanas komisijā.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Konkursa nolikums ir pieejams LM interneta vietnē www.lm.gov.lv

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv