darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Diskutēs par turpmākā atbalsta iespējām ģimenēm ar bērniem | 09.09.2015.

Demogrāfisko lietu padomes sēdē ceturtdien, 10. septembrī, diskutēs par turpmākā atbalsta iespējām ģimenēm ar bērniem, kā arī jautājumiem, kas saistīti ar bērnu uzraudzības pakalpojumu turpmāku īstenošanu.

Sēdes laikā klātesošie izskatīs tuvāko gadu laikā iespējamos atbalsta pasākumus un sistēmas pilnveides iespējas ģimenēm ar bērniem, kas noteikts Rīcības plānā pamatnostādņu „Ģimenes valsts politikas pamatnostādnes 2011. - 2017.gadam" īstenošanai līdz 2017.gadam. Padomes dalībnieki diskutēs par konkrētiem Rīcības plānā noteiktiem pasākumiem ģimeņu atbalstam.

Demogrāfisko lietu padomes mērķis ir veicināt vienotas valsts demogrāfiskās politikas izveidi un īstenošanu visos valsts pārvaldes līmeņos. Būtiskākie lēmumi, par ko vienojusies padome iepriekšējās sēdēs, ir sociālo iemaksu pensijas kapitālā dubultošana vecākiem, kuri kopj bērnu līdz pusotra gada vecumam, nekustamā īpašuma nodokļa atlaide 50% apmērā daudzbērnu ģimenēm un citi jautājumi.

Padomes sastāvā ir ekonomikas, labklājības, finanšu, iekšlietu, izglītības un zinātnes, kultūras, tieslietu, veselības un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri, Saeimas komisiju deputāti,  kā arī pārstāvji no Latvijas Universitātes,  Latvijas Zinātņu akadēmijas, Stratēģiskās analīzes komisijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un vairākām nevalstiskajām organizācijām. Padomi vada Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Demogrāfisko lietu padomes sēde notiks 10.septembrī, plkst. 11.00 Ministru kabinetā, Brīvības bulvārī 36, Ministru prezidenta zālē (3. stāvā).

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes TV un foto iespēja, pēc sēdes - preses brīfings, kurā sēdes dalībnieki atbildēs uz žurnālistu jautājumiem (notiks pie Ministru prezidentu zāles).

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule

labklājības ministra biroja vadītāja

T. 67021665, 26519920

Liene.Uzule@lm.gov.lv