Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Augulis ar Polijas un Baltijas valstu ministriem diskutēs par nodarbinātību un demogrāfiju | 23.09.2015.

Labklājības ministrs Uldis Augulis 24. un 25.septembrī Viļņā (Lietuvā) tiksies ar Baltijas valstu un Polijas sociālo lietu un nodarbinātības ministriem, lai diskutētu par nodarbinātības, demogrāfijas jautājumiem un sociālo politiku kopumā. Tāpat plānots apmainīties ar labo pieredzi un sekmēt valstu sadarbību labklājības jomā.

24.septembrī, plkst.13.00 notiks preses konference, kurā piedalīsies Latvijas labklājības ministrs U.Augulis, Lietuvas sociālās drošības un nodarbinātības ministre Algimante Pabedinskiene, Igaunijas sociālo lietu ministrs Margus Tsahkna un Polijas nodarbinātības un sociālās politikas viceministrs Radosłavs Mleczko. Žurnālistus konferences laikā informēs par gaidāmo diskusiju norisi, sarunu tēmām un aktuālajiem sadarbības jautājumiem. Preses konference notiks Lietuvas Sociālās aizsardzības un nodarbinātības ministrijā, Viļņā, A.Vivulskio ielā 13, 201.telpā.

Savukārt no plkst.13.30 norisināsies ministru tikšanās, kurā galvenās sarunu tēmas būs demogrāfijas izaicinājumi, ilgstošo bezdarbnieku sekmīga integrēšana darba tirgū un nodarbinātības pasākumi, jauniešu bezdarba mazināšana, kā arī pievienošanās un dalības Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD) labā pieredze. Dienas noslēgumā ministri apmeklēs Viļņas Jauniešu centru.

25.septembrī plkst.9.00 ministri turpinās sarunas un dalīsies pieredzē tādos jautājumos kā ienākumu nevienlīdzības risināšana, sociālā apdrošināšana un pensijas, bērnu tiesību sekmīga nodrošināšana un atbalsts ģimenēm ar bērniem, sadarbība ar pašvaldībām u.c.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule

Labklājības ministra biroja vadītāja

T. 67021665, 26519920

Liene.Uzule@lm.gov.lv

www.lm.gov.lv