darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Aicinām žurnālistus šodien, 30. septembrī plkst. 12.00 Labklājības ministrijas 6. stāva zālē Rīgā, Skolas ielā 28. uz Preses konferenci | 30.09.2015.

Aicinām žurnālistus šodien, 30. septembrī plkst. 12.00 Labklājības ministrijas 6. stāva zālē Rīgā, Skolas ielā 28. uz Preses konferenci, ar kuru aizsāksim īpašu informatīvo kampaņu vairāku gadu garumā, lai skaidrotu gan bāriņtiesu lomu ārpusģimenes aprūpes kontekstā, gan veicinātu bez vecāku gādības palikušu bērnu iespējas uzaugt ģimenē.
 
Preses konferencē piedalīsies kampaņas patrons, labklājības ministrs ULDIS AUGULIS, informatīvās kampaņas labas gribas vēstnieks, kontrtenors SERGEJS JĒGERS, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas direktore LAILA RIEKSTA-RIEKSTIŅA un Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas vadītāja BAIBA MELDERE.
 
Mēs esam pārliecināti, ka bērnam ir jāuzaug un jāveido stabils nākotnes pamats tieši ģimenē. Lai sekmētu veiksmīgu ārpusģimenes aprūpes attīstību, liela loma un nozīme ir bāriņtiesām, kuras īsteno un nodrošina to, lai bērns satiktos ar saviem vecākiem vai saņemtu sev vispiemērotāko aprūpi un bērna tiesību ievērošanu.
 
Tāpēc LM Viens no LM īstenotās kampaņas mērķiem arī ir kliedēt mītus par bāriņtiesām kā tikai represīvu institūciju un veicināt sabiedrības izpratni par to kā iestādi, kur iespējams saņemt profesionālu un konfidenciālu palīdzību, padomu.
 
Preses konferences laikā demonstrēsim sociālās reklāmas videoklipus, kā arī žurnālistus iepazīstināsim ar citām LM veiktajām aktivitātēm bērnu ārpusģimenes aprūpes sekmēšanai un bērnu tiesību nodrošināšanai.Informāciju sagatavoja: Iveta Kancēna, Komunikācijas nodaļas vadītājas p.i., 67021615, iveta.kancena@lm.gov.lv