Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs sveic seniorus Starptautiskajā veco ļaužu dienā | 01.10.2015.

Labklājības ministrs Uldis Augulis sveic seniorus Starptautiskajā veco ļaužu dienā, novēlot veselību, izturību un možu garu ik dienu.

„Vēlos no sirds pateikties arī par tām zināšanām un pieredzi, kas ir kļuvusi par pamatu mūsu valstij un sabiedrībai. Paldies par nenogurstošu darbu, kura augļus mēs redzam, jūtam un izmantojam šodien savā darbā. Zelta vērtē ir katrs vieds padoms, kas arī man personīgi ir palīdzējis ikdienas darbā,” uzsver labklājības ministrs U.Augulis.

Seniori vienmēr ir liela bagātība savām ģimenēm un jaunajām paaudzēm. Daudzi savā pieredzē un zināšanās dalās ar mazbērniem, nododot tradīcijas, dzimtas godus un vērtības nākamajām paaudzēm, veidojot stabilu pamatu nākotnei. Tieši viņu rūpes un atbalsts sniedz prieku un ticību tuviniekiem.

Atgādinām, ka Pasaules Veselības organizācija 1.oktobri ir pasludinājusi par Starptautisko veco ļaužu dienu. Daudzviet Eiropā Starptautisko veco ļaužu dienu atzīmē jau kopš 1991.gada.

Par godu šai dienai svētdien, 4.oktobrī, plkst.15:40 Labklājības ministrija un LNT piedāvā skatītājiem raidījumu „Pamats nākotnei”
, kurā cauri Latvijas novadiem ieskatīsimies cienījamu un sabiedriski aktīvu senioru ikdienā un priekos! Tie būs reāli stāsti par dzīvēm laikmetu griežos, cilvēciskām vērtībām un patiesām atziņām, kā arī draudzību un kopā būšanu.


Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, viktorija.buraka@lm.gov.lv