darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 09.10.2015.

Pirmdiena, 12.oktobris
  • Labklājības ministrijā (LM) notiks Sociālā darba speciālistu sadarbības Padomes kārtējā sēde, plkst.11.00, LM 3.stāva zālē.

Trešdiena, 14.oktobris
  • Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.10.00 tiksies ar Vācijas vēstnieku Latvijā Rolfu Šuti (Rolf E. Schütte).
  • Labklājības ministrija (LM) uzsāk īstenot informatīvos pasākumus reģionos sociālajiem darbiniekiem un sociālās jomas profesionāļiem, kuru laikā būs iespējams uzzināt par jaunumiem sociālā darba jomā; izmaiņām sociālās palīdzības jomā; rehabilitācijas pakalpojumiem no vardarbības cietušajām un vardarbību veikušajām pilngadīgajām personām, riskiem sociālā gadījumu darbā ar ģimenēm ar bērniem, saņemt rekomendācijas procesa pilnveidei. Tāpat speciālisti informēs par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā 2015.gadā. Dienas otrajā pusē dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties seminārā „Vardarbība pret bērnu un vardarbība bērna ģimenē, tās veidi un pazīmes, starpinstitucionālā sadarbība, ja notikusi vardarbība. Pirmā šāda sanāksme notiks Latgales reģionā – Daugavpilī, Dzelzceļu ielā 3, plkst.8.30

Ceturtdiena, 15.oktobris

  • Labklājības ministrs Uldis Augulis:
  • plkst.9.00 tiksies ar Amerikas Savienoto Valstu vēstnieci Latvijā Nensiju Bikofu Petitu (Nancy Bikoff Pettit);
  • plkst.12.00 piedalīsies Labklājības ministrijas rīkotajā preses konferencē par sociālā darba attīstību pašvaldībās un sociālo darbinieku profesionalitātes celšanu. Preses konference notiks LM, Skolas ielā 28, 3.stāva zālē.

Piektdiena, 16.oktobris
  • Labklājības ministrs Uldis Augulis dosies reģionālajā vizītē uz Jēkabpili, kur tiksies ar pašvaldības, sociālā dienesta un bāriņtiesas vadību.
  • LM plkst.9.00 viesosies Latvijas Republikas Pastāvīgās pārstāvniecības Eiropas Savienības (ES) vēstnieks J.Štālmeistars, lai pārrunātu ES aktualitātes sociālajā un nodarbinātības jomā, kā arī esošo un turpmāko sadarbību ar pārstāvniecību Briselē.
  • Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) profesionālās rehabilitācijas jomas speciālisti piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informatīvajā dienā Limbažos, kā arī tiksies ar Salacgrīvas novada sociālā darba speciālistiem un cilvēku ar invaliditāti organizāciju pārstāvjiem rehabilitācijas centrā „Brīze”, lai informētu par profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem SIVA un veicinātu sadarbību.Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, viktorija.buraka@lm.gov.lv