Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM interneta vietnē ir pieejams apmācību pakalpojumu sniedzēju saraksts | 14.10.2015.

logo_ansamblis_krasains.jpg - 163.64 KB
No 13.oktobra pašvaldībām Labklājības ministrijas (LM) interneta vietnē ir pieejams saraksts ar pretendentiem, kuriem ir piešķirtas tiesības sniegt apmācību pakalpojumus pašvaldību sociālo dienestu un citu pašvaldības izveidoto sociālo pakalpojumu sniedzēju sociālā darba speciālistiem.

LM interneta vietnē http://www.lm.gov.lv/text/3137 publicētajā tabulā atrodama informācija par apmācību pakalpojumu sniedzējiem, to piedāvātajām apmācību tēmām un programmām (8, 16, 24 stundu), ekspertiem - lektoriem, kā arī pašvaldību, kurās pakalpojuma sniedzējs nodrošinās pakalpojumus, pārklājums un cenas.

Līdz ar tabulas publicēšanu, pašvaldībām, izvēloties apmācību sniedzēju, ir iespēja rezervēt piemērotākos laikus, slēgt līgumus un sākt izmantot piedāvātos pakalpojumus.

Plašāku informāciju par apmācību pakalpojumiem var iegūt, rakstot uz e-pastu socdarbs@lm.gov.lv.

Papildus apmācību pakalpojumu sniedzēju sarakstam, LM interneta vietnē pieejami arī citi informatīvi materiāli un dokumenti, ērtākai pakalpojumu un kompensācijas saņemšanai no Eiropas Savienības struktūrfondiem.

Atgādinām, ka apmācību pakalpojumus pašvaldībām sniedz ESF (Eiropas Sociālā fonda) projekta „Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros, un pašvaldībām ir iespēja saņemt kompensāciju 50 procentu apmērā no apmācību faktiskajām izmaksām.

Apmācību galvenais mērķis ir pilnveidot sociālā darba speciālistu profesionālo kompetenci, t.sk. par sociāla darba praksē izmantojamām metodēm darbā ar dažādām klientu mērķa grupām.Informāciju sagatavoja: Iveta Kancēna, LM Komunikācijas nodaļas vadītājas p.i. 67021615, iveta.kancena@lm.gov.lv