Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM informēs žurnālistus par jaunām iniciatīvām sociālā darba pilnveidei pašvaldībās | 14.10.2015.

Kā uzlabot sociālo situāciju novados? Kā visefektīvāk palīdzēt iedzīvotājiem risināt sociālos izaicinājumus? Kā celt sociālo darbinieku kapacitāti un paaugstināt pašvaldību sociālo dienestu darba efektivitāti? Kādas jaunas iniciatīvas ieviesīs pašvaldībās?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par plānoto profesionālā sociālā darba attīstību pašvaldībās žurnālistus informēs preses konferencē, kas notiks ceturtdien, 22. oktobrī, plkst. 11.00 Labklājības ministrijā (LM), 3. stāva zālē, Rīgā, Skolas ielā 28.

Pasākumā piedalīsies labklājības ministrs Uldis Augulis, Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta direktores vietniece Ilze Skrodele - Dubrovska, kā arī Latvijas Pašvaldību savienības padomniece veselības un sociālajos jautājumos Ilze Rudzīte.

Preses konferences laikā būs iespēja uzzināt arī aktuālāko informāciju par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā.

Vienlaikus atgādinām, ka no 14.oktobra LM uzsāk īstenot arī informatīvos pasākumus reģionos sociālajiem darbiniekiem un sociālās jomas profesionāļiem. To laikā būs iespējams uzzināt par jaunumiem sociālā darba jomā, izmaiņām sociālās palīdzības jomā, rehabilitācijas pakalpojumiem no vardarbības cietušajām un vardarbību veikušajām pilngadīgajām personām, riskiem sociālā gadījumu darbā ar ģimenēm ar bērniem. Tāpat būs iespējams saņemt rekomendācijas procesa pilnveidei.

Preses konferencē eksperti saņems noderīgu informāciju par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā 2015.gadā. Dienas otrajā pusē dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties seminārā „Vardarbība pret bērnu un vardarbība bērna ģimenē, tās veidi un pazīmes, starpinstitucionālā sadarbība, ja notikusi vardarbība”.

Pirmais šāds seminārs notika šodien, 14. oktobrī, Latgales reģionā – Daugavpilī.

 

 

Informāciju sagatavoja: Iveta Kancēna, LM Komunikācijas nodaļas vadītājas p.i. 67021615, iveta.kancena@lm.gov.lv