darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 19.10.2015.

Otrdiena, 20.oktobris
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) viesosies Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes studenti, topošie sociālie pedagogi, lai iepazītos ar sociālās un profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem, to sniegšanas telpām.
 • Valsts darba inspekcija (VDI) organizēs semināru „OiRA – interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai”. Pasākums noplkst.10.00 notiks Biznesa augstskolā „Turība”, Graudu ielā 68, Rīgā.

Trešdiena, 21.oktobris
 • Labklājības ministrijas (LM) speciālisti Vidzemes reģionā rīkos informatīvu pasākumu sociālajiem darbiniekiem un sociālās jomas profesionāļiem. Tajā būs iespējams uzzināt par jaunumiem sociālā darba jomā, izmaiņām sociālās palīdzības jomā, rehabilitācijas pakalpojumiem no vardarbības cietušajām un vardarbību veikušajām pilngadīgajām personām, riskiem sociālā gadījumu darbā ar ģimenēm ar bērniem. Seminārs plkst.8.30 notiks Smiltenē, Gaujas ielā 1.
 • VDI:
 • pārstāvji plkst.14.00 piedalīsies Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas rīkotajā seminārā par nelaimes gadījumu izmeklēšanas kārtību. Seminārs norisināsies augstskolas RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6, Rīgā;
 • Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne piedalīsies Igaunijas darba inspekcijas rīkotajā konferencē Tallinā par veselību un drošību darbavietā.

Ceturtdiena, 22.oktobris
 • Labklājības ministrs Uldis Augulis, LM Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta direktores vietniece Ilze Skrodele - Dubrovska, kā arī Latvijas Pašvaldību savienības padomniece veselības un sociālajos jautājumos Ilze Rudzīte informēs žurnālistus par jaunās iniciatīvām sociālā darba pilnveidei pašvaldībā. Preses konference plkst.11.00 notiks LM 3.stāva zālē, Rīgā, Skolas ielā 28. http://www.lm.gov.lv/news/id/6764
 • VDI:
 • Sadarbības un attīstības nodaļas vadītāja Linda Matisāne uzstāsies Baltijas jūras valstu līderu samitā Tallinā, lai informētu par Latvijas darba inspekcijas aktualitātēm;
 • Darba aizsardzības nodaļas vadošā eksperte plkst.10.00 Inese Sūna uzstāsies Darba drošības un vides veselības institūta organizētajā seminārā „Drošs darbs ar AZBESTU”, kas norisināsies Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Piektdiena, 23.oktobris
 • VDI plkst.10.00 organizē konferenci „Atver acis, lai nesapītos!”, kas norisināsies viesnīcā „Tallink Hotel Riga”, Elizabetes ielā 24, Rīgā.

Sestdiena, 24.oktobris
 • Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija sadarbībā ar Ārstu ekspertu asociāciju rīkos konferenci par neiroloģisko slimību ārstēšanu, rehabilitāciju un invaliditātes ekspertīzi. Konferences darbā piedalīsies Lietuvas Invaliditātes noteikšanas dienesta vadība. Viens no lektoriem konferencē būs Baltkrievijas rehabilitācijas un invaliditātes noteikšanas institūta direktors profesors Vasīlijs Smičeks.

Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, viktorija.buraka@lm.gov.lv