Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM turpina metodiski-informatīvo sanāksmju ciklu par sociālās jomas aktualitātēm | 21.10.2015.

Labklājības ministrija (LM) trešdien, 21. Oktobrī, Smiltenē, rīkos kārtējo metodiski-informatīvo sanāksmi pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem un citiem sociālās jomas profesionāļiem.

Sanāksmju laikā būs iespējams uzzināt par jaunumiem sociālā darba jomā; izmaiņām sociālās palīdzības jomā; rehabilitācijas pakalpojumiem no vardarbības cietušajām un vardarbību veikušajām pilngadīgajām personām, riskiem sociālā gadījumu darbā ar ģimenēm ar bērniem, saņemt rekomendācijas procesa pilnveidei. Tāpat speciālisti informēs par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā 2015.gadā.

Dienas otrajā pusē dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties seminārā „Vardarbība pret bērnu un vardarbība bērna ģimenē, tās veidi un pazīmes, starpinstitucionālā sadarbība, ja notikusi vardarbība, kuru vadīs eksperte L. Balode no nodibinājuma „Dardedze”.

Sanāksme no plkst.9.00 līdz plkst.16.30 notiks Smiltenē, Gaujas iela 1.

Nākamās sanāksmes plānotas: 28.oktobrī - Rīgā, Lomonosova ielā ¼; 4.novembrī - Jelgavā, Ozolnieku novads, Skolas ielā 4B; 11.novembrī - Liepājā, Liedaga iela 3.




Informāciju sagatavoja:
Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, viktorija.buraka@lm.gov.lv