darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Bukletu par bērnu drošību internetā rotās ventspilnieces Ketlīnas Krūmiņas zīmējums | 03.11.2015.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) par uzvarētāju zīmējumu konkursā, meklējot piemērotāko dizainu bukletam par bērnu drošību internetā, atzinusi Ventspils 4. vidusskolas 7. klases skolnieces Ketlīnas Krūmiņas darbu.

Savukārt veicināšanas balvas piešķirtas Upesgrīvas internātpamatskolas 7. klases skolniekam Damaram Rateniekam, Ludzas 2. vidusskolas 9. klases skolniecei Nikai Steimakovai un Smiltenes Mākslas skolas 6. klases audzēknei Tīnai Deinai Kukurītei.

Konkursa uzvarētāju sveikšana paredzēta kustības "Draudzīga skola" konferencē "Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā", kas 2015. gada 6. novembrī notiks biznesa augstskolas "Turība" zālē.

Konkursa komisija atzīst, ka labākos darbus nebija viegli izvēlēties, jo šoreiz iesūtīti gandrīz 400 bukleta vāka dizaina projekti. Tas ir lielākais VBTAI līdz šim rīkotos konkursos saņemto bērnu un jauniešu darbu skaits.

Atgādinām, ka konkursu VBTAI organizēja, lai dotu iespēju skolēniem radoši izpausties, veidojot vāka dizainu iecerētajam bukletam par interneta lietotāju drošību, atbildību u.c. ar tiešsaistes riskiem saistītiem jautājumiem. Konkursam iesniedzamajā darbā autoram bija jāizveido vizuāli pievilcīgs, estētisks un atraktīvs dizaina piedāvājums, dizaina projekta vēstījumam bija jābūt saistītam ar interneta un jauniešu tematiku.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, zane.brivmane@lm.gov.lv