Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Jelgavā notiks seminārs par elastīgiem bērnu uzraudzības pakalpojumiem | 04.11.2015.

Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Jelgavas, Rīgas, Valmieras pilsētu pašvaldībām un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu ceturtdien, 5.novembrī, plkst.14.00 Jelgavā organizēs semināru par projektu Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku.

Seminārā LM, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta, Latvijas uzņēmumu un citi eksperti sniegs atbildes uz vairākiem jautājumiem, tostarp, kā darba ņēmējiem saskaņot savu darba un privāto dzīvi, kā uzņēmumiem ar nestandarta darbalaika grafiku palielināt savu produktivitāti, samazināt personāla mainību un veicināt darbinieku lojalitāti.

Vienlaikus semināra laikā uzņēmumus ar nestandarta darbalaika grafiku aicinās piedalīties projekta dalībnieku atlasē un organizēt elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu savu darbinieku bērniem, saņemot līdzfinansējumu no projekta līdzekļiem. 

Seminārs notiks Jelgavas sociālo lietu pārvaldes telpās. Tajā īpaši aicināti piedalīties Jelgavas darba devēji, kuru darbinieki strādā pēc nestandarta darba laika grafika.

Aicinām uzņēmumu pārstāvjus ne vēlāk kā vienu dienu pirms semināra norises pieteikt savu dalību, atbildot uz šo e-pastu vai aizpildot pieteikuma anketu LM tīmekļvietnē http://www.lm.gov.lv/text/3158 vai šī e-pasta pielikumā. 

Nākamie semināri notiks Valmierā, 12.novembrī, 14.00 - 17.00, Wolmar viesnīcā, Rīgā, 25.novembrī, 14.00 - 17.00, Rīgas domes sēžu zālē.

Minētais projekts ir pirmais Baltijas valstīs īstenojamais projekts darba un ģimenes dzīves saskaņošanai praksē, izmantojot subsidētus bērnu aprūpes pakalpojumus.

Projekts ir līdzfinansēts Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020.gadam ietvaros. Tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Detalizēta informācija par projektu ir pieejama LM tīmekļvietnē http://www.lm.gov.lv/text/3159, kā arī zvanot projekta koordinatoriem.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv