Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks kustības “Draudzīga skola” konference “Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā” | 04.11.2015.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) piektdien, 6. novembrī, organizēs kustības "Draudzīga skola" konferenci "Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā", kas pulcēs ap 400 dalībnieku no visas Latvijas.

Konferences gaitā dalībnieki uzzinās par aktuālākajām problēmām saistībā ar internetu, kas identificētas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunī 116111, un iepazīsies ar jaunu videomateriālu, kas veltīts šai problēmai. Par jauniešu aktuālākajām problēmām, kas rodas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, auditorijai pastāstīs Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska, savukārt sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis informēs par aktuālākajiem interneta drošības izaicinājumiem. Attiecīgi daudziem jauniešiem labi zināmā videoblogere Elīna dalīsies savā pieredzē par to, kā kļūt pozitīvi pamanāmam interneta vidē.

Konferences dalībniekiem būs iespēja strādāt darba grupās, pārrunājot skolēnu pašpārvalžu iespējas aizstāvēt savas intereses pašvaldību un valsts līmenī, kā arī uzklausīt nesen notikušo skolēnu reģionālo forumu secinājumus. Pedagogi savukārt varēs noklausīties psiholoģes Daces Bērziņas stāstījumu par pozitīvu mijiedarbību starp skolēniem un pedagogiem.

Konference notiek sadarbībā ar projekta Net-Safe Latvija Drošāka interneta centru, un ar ES Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta līdzfinansējumu.

Konference no plkst.10.30 notiks augstskolas "Turība" zālē, Rīgā, Graudu ielā 68.

 

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv