Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Rīgā notiks seminārs par elastīgiem bērnu uzraudzības pakalpojumiem | 24.11.2015.

Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu aicina uzņēmumus, valsts un pašvaldības organizācijas, kā arī žurnālistus, piedalīties informatīvajā seminārā par projektu „Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku".

Seminārs notiks trešdien, 25.novembrī, no plkst.14.00 līdz plkst.17.00 Rīgas domes sēžu zālē.

Pirms semināra sākuma plkst.13.45 notiks projekta īstenotāju tikšanās ar žurnālistiem informācijas sniegšanai par projektu un tā aktualitātēm.

Pēc tam LM, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR), starptautiskās lidostas „Rīga" Komunikācijas vienības un dažādu Latvijas uzņēmumu eksperti uzstāsies ar prezentācijām un sniegs atbildes uz vairākiem jautājumiem, tostarp, kā darba ņēmējiem saskaņot savu darba un privāto dzīvi, kā uzņēmumiem ar nestandarta darbalaika grafiku palielināt savu produktivitāti, kā uzņēmumiem samazināt personāla mainību un veicināt darbinieku lojalitāti.

Seminārā uzņēmumus ar nestandarta darbalaika grafiku informēs par projekta „Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku" līdzdalības nosacījumiem. Vienlaikus klātesošos aicinās piedalīties projekta dalībnieku atlasē, organizējot elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu savu darbinieku bērniem un saņemot līdzfinansējumu no projekta līdzekļiem.

Projekts ir līdzfinansēts ES Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (EaSI PROGRESS) 2014.-2020.gadam ietvaros. Tā mērķis ir attīstīt elastīga laika bērnu aprūpi vecākiem, kas strādā nestandarta darba laiku, izveidojot ilgtermiņa modeli šo pakalpojumu subsidēšanai un veicinot vecāku nodarbinātību un darba un ģimenes dzīves saskaņošanu.

Detalizēta informācija par projektu un kontaktinformācija ir pieejama Labklājības ministrijas tīmekļvietnē: http://www.lm.gov.lv/text/3152, kā arī zvanot projekta koordinatoriem.

Aicinām žurnālistus pieteikt savu dalību pasākumam LM sabiedrisko attiecību speciālistei Viktorijai Burakai pa tālruni 67021666 vai e-pastu: viktorija.buraka@lm.gov.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, viktorija.buraka@lm.gov.lv