darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Dalīsies pieredzē par sabiedrībā balstītu pakalpojumu attīstību | 16.12.2015.

Labklājības ministrija (LM) trešdien, 16.decembrī, organizē semināru „Deinstitucionalizācijas un sociālo pakalpojumu attīstība", kurā klātesošie dalīsies pieredzē ar efektīviem risinājumiem un labās prakses piemēriem pakalpojumu sniegšanā pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem.

Semināra laikā LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktore Danute Jasjko informēs par deinstitucionalizācijas procesu Latvijā un tā aktualitātēm. Attiecīgi biedrības „Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem „ZELDA"" vadītāja Ieva Leimane - Veldmeijere iepazīstinās ar būtiskākajiem secinājumiem par deinstitucionalizācijas īstenošanu citās valstīs.

Savukārt par labās prakses piemēriem sabiedrībā balstītu pakalpojumu nodrošināšanā cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem stāstīs Mārtiņš Moors, Rīgas domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks, departamenta direktora vietnieks un Ineta Eņģele, Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" sociālā darbiniece. Vienlaikus Krimuldas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Olita Liekniņa iepazīstinās ar pašvaldības pieredzi ģimeniskas vides pakalpojuma attīstīšanā.

Tāpat seminārā klātesošos informēs par klientu sagatavošanu patstāvīgai dzīvei valsts sociālās aprūpes centros un atbalsta pakalpojumu bērnu un jauniešu ar invaliditāti neatkarības veicināšanai.

Seminārs norisināsies viesnīcas „Bellevue Park Hotel Riga" telpās Rīgā, Slokas ielā 1.

 

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv