darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 08.01.2016.

Otrdiena, 12.janvāris

  • Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme 12. un 13.janvārī Ženēvā (Šveice) vadīs Latvijas delegāciju, kas piedalīsies Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bērnu tiesību komitejas 71.sesijā. Tajā izskatīs Latvijas nacionālos ziņojumus par ANO 1989.gada 20.novembra Bērnu tiesību konvencijas, papildu protokola par bērnu iesaistīšanu bruņotos konfliktos un papildu protokola par tirdzniecību ar bērniem, bērna prostitūciju un bērna pornogrāfiju izpildi. Delegācijas sastāvā ir iekļauti atbildīgo iestāžu pārstāvji (LM, Izglītības un zinātnes ministrijas, Veselības ministrijas, Tieslietu ministrijas, Kultūras ministrijas, Iekšlietu ministrijas un Ārlietu ministrijas pārstāvji, kā arī Latvijas pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās, ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikas pastāvīgajā pārstāvniecībā ANO Ženēvā).
  • Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību un interešu ievērošanu Litenes bērnu patversmē, Daugavpils bērnunamā - patversmē „Priedīte" un Mazirbes speciālajā internātpamatskolā.
  • Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji tiksies ar Igaunijas darba inspekcijas pārstāvjiem, lai pārrunātu nozares aktualitātes, savstarpējās sadarbības jautājumus un dalītos pieredzē. Tikšanās plkst. 9.30 notiks Rīgā, VDI telpās, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1.

 

Ceturtdiena, 14.janvāris

  • LM parlamentārais sekretārs Reinis Uzulnieks piedalīsies Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Nodarbinātības, darba un sociālo lietu komitejas (ELSAC) rīkotajā augsta līmeņa politikas forumā, kas notiks 14.janvārī, un nodarbinātības un darba lietu ministru sanāksmē, kas notiks 15.janvārī. Tikšanās laikā diskutēs par aktuāliem darba tirgus jautājumiem.
  • VBTAI pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Lietuviešu vidusskolā.

 

Piektdiena, 15.janvāris

  • VBTAI rīkos Konsultāciju diena Aizputes novada Kalvenes pagasta speciālistiem un iedzīvotājiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021594, viktorija.buraka@lm.gov.lv