darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 22.01.2016.

Otrdiena, 26.janvāris

 • Labklājības ministrijas (LM) Sociālo pakalpojumu departamenta pārstāvji kopā ar Rīgas plānošanas reģiona pārstāvjiem dosies uz Ādažiem, lai tiktos ar Ādažu, Carnikavas, Sējas un Saulkrastu pašvaldību pārstāvjiem un pārrunātu deinstitucionalizācijas projektu īstenošanas jautājumus.
 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece un ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) vadītāja vietniece/EMCO Politiku analīzes grupas vadītāja Ilze Zvīdriņa vadīs EMCO Politiku analīzes grupas sanāksmi. Tajā tiks vērtēti ES dalībvalstu pasākumi ilgstošā bezdarba mazināšanai - situācija un pasākumi Bulgārijā, Kiprā, Vācijā, Grieķijā, Spānijā, Horvātijā, Īrijā, Latvijā, Rumānijā, Slovēnijā un Slovākijā.
 • VBTAI speciālisti organizēs Konsultāciju dienu Cēsu novadā.

 

Trešdiena, 27.janvāris

 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece un ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) vadītāja vietniece/EMCO Politiku analīzes grupas vadītāja Ilze Zvīdriņa piedalīsies EMCO sanāksmē, kurā tiks vērtēta strukturālo reformu ieviešana darba tiesisko attiecību jomā. I.Zvīdriņa vadīs sesiju, kurā tiks vērtēts Spānijas, Portugāles, Nīderlandes un Slovēnijas progress šajā jomā. Vēl sanāksmē tiks vērtēts arī Francijas, Itālijas un Polijas progress.
 • VDI plkst. 13.00 organizēs preses konferenci, kurā VDI direktors Renārs Lūsis iepazīstinās ar 2015. gada preventīvā darba rezultātiem un 2016. gada darba plāniem. Konference norisināsies VDI telpās, Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, 3.stāva zālē.
 • VBTAI speciālisti organizēs Konsultāciju dienu Viļānu pašvaldības speciālistiem un iedzīvotājiem.

 

Ceturtdiena, 28.janvāris

 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece un ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) vadītāja vietniece/EMCO Politiku analīzes grupas vadītāja Ilze Zvīdriņa piedalīsies EMCO sanāksmē, kurā tiks diskutēts par ES ekonomiskās pārvaldības jautājumiem nodarbinātības jomā, Jauniešu garantiju un šī gada darba programmu.
 • Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā viesosies pārstāvji no Lietuvas Republikas Valsts sociālās apdrošināšanas fonda (SODRA), lai iepazītos ar Latvijas pieredzi vienoto klientu apkalpošanas centru izveidošanā.  Plānots apmeklēt  vienotos klientu apkalpošanas centrus Ķekavas novada pašvaldībā un Valsts ieņēmumu dienesta ēkā Rīgā.
 • Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) darbinieki tiksies ar jauniešiem NVA Rēzeknes filiālē, kā arī apmeklēs Rēzeknes pilsētas un novada invalīdu biedrības.

 

Piektdiena, 29.janvāris

 • LM Sociālās iekļaušanas un sociālā darba politikas departamenta direktores vietniece Ilze Skrodele-Dubrovska piedalīsies Latvijas Studentu apvienības rīkotās konferences "Studentu kredīts - glābšanas riņķis vai akmens?" apaļā galda diskusijā par esošo studiju un studējošā kredīta ar valsts galvojumu kreditēšanas sistēmu un nepieciešamām izmaiņām tajā. Pasākums notiks Balasta dambī 1A.
 • VBTAI speciālisti organizēs Konsultāciju dienu Līvānu novadā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv