darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 05.02.2016.

Pirmdiena, 8.februāris

 • Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Cēsu atbalsta punkta darbinieki tiksies ar starpnozaru sadarbības biedrību " Daiva".

 

Otrdiena, 9.februāris

 • SIVA:
 • Cēsu atbalsta punkta darbinieki tiksies ar Cēsu pilsētas vakarskolas audzēkņiem, informējot par profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem;
 • Rēzeknes atbalsta punkta darbinieki tiksies ar „Invalīdu un viņu draugu apvienības „Impulss"" pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar SIVA profesionālās un sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem.

 

Trešdiena, 10.februāris

 • Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta vecākais eksperts Gundars Ignats 10. un 11.februārī Rīgā piedalīsies ES Migrācijas dienestu tīkla konferencē, kurā iepazīstinās ar darba tirgus īstermiņa prognozēšanas jautājumiem.
 • SIVA darbinieki Raiskuma internātpamatskolā sniegs profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojumu: veiks testus, lai noskaidrotu skolēnu zināšanas, intereses, karjeras izaugsmes plānus, un ieteiktu kādu no piedāvātajām Jūrmalas profesionālās vidusskolas programmām.

 

Ceturtdiena, 11.februāris

 • LM Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa kopā ar Latvijas Universitātes (LU) profesoru Mihailu Hazanu vadīs LU 74.konferences sekcijas sēdi "Darba resursi un sociālā politika". Sēdē darba tirgus pētnieki iepazīstinās ar tādiem jautājumiem kā jauniešu nodarbinātība, iedzīvotāju vecumā 50+ līdzdalība darba tirgū, nodarbinātības dienestu loma u.c.
 • Valsts darba inspekcija (VDI) sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu plkst. 14.00 organizēs lekciju „Kā izskatās valsts pārvalde Valsts darba inspekcijas skatījumā." Lekcija norisināsies Valsts administrācijas skolas zālē, Raiņa bulvārī 4.
 • SIVA Jelgavas atbalsta punkta darbinieki Nodarbinātības valsts aģentūras Jelgavas filiāles darbiniekus iepazīstinās ar SIVA funkcijām un pakalpojumiem.

 

Piektdiena, 12.februāris

 • VDI sadarbībā ar RSU Darba drošības un vides veselības institūtu plkst. 14.00 organizēs „Darba aizsardzības filmu pēcpusdienu". Tās mērķis ir iepazīstināt darba aizsardzības speciālistus un interesentus ar Latvijā uzņemtajām, kā arī latviešu valodā tulkotajām filmām par darba aizsardzību. Tā norisināsies Rīgā, kinoteātrī "Multikino", Mūkusalas ielā 71.
 • SIVA Cēsu atbalsta punkta darbinieki tiksies ar Cēsu invalīdu biedrības pārstāvjiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, marika.kupce@lm.gov.lv