Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina uz preses konferenci par Latvijas pensiju sistēmas 20 gadiem | 29.02.2016.

Labklājības ministrija (LM) trešdien, 2. martā, plkst. 12.00 aicina žurnālistus uz preses konferenci „Latvijas pensiju sistēma: vakar, šodien, rīt".

Lai novērstu sagaidāmās iedzīvotāju novecošanās sekas, Latvijas pensiju sistēma reformēta 1996.gadā un šogad tai aprit 20 gadi.  Pakāpeniski ieviesta trīs līmeņu pensiju sistēma, kas ietver 1.līmeni (valsts obligātā nefondēto pensiju shēma), 2.līmeni (valsts fondēto pensiju shēma) un 3.līmeni (privātā brīvprātīgā pensiju shēma).

Ir pienācis laiks atskatīties, kā ir veicies šajos gados: Kas sasniegts 20 gadu laikā? Ar kādiem izaicinājumiem saskaras pensiju sistēma? Kādi ir nākotnes plāni?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem varēs noskaidrot preses konferencē, kas notiks LM Portretu zālē, 3. stāvā, Rīgā, Skolas ielā 28.

Preses konferencē piedalīsies labklājības ministrs Jānis Reirs, LM valsts sekretāres vietnieks Ingus Alliks, LM Sociālās apdrošināšanas departamenta direktore Jana Muižniece, kā arī Latvijas Komercbanku asociācijas pārstāvis Teodors Tverijons.

 

 

Informāciju sagatavoja: Viktorija Buraka, labklājības ministra preses sekretāre, 67021594, Viktorija.Buraka@lm.gov.lv