Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Organizē konferenci par iespējām palīdzēt vardarbībā cietušiem bērniem | 11.03.2016.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) aicina pieteikties dalībai konferencē “Vardarbība: kā labāk palīdzēt cietušajam bērnam”. Konference prioritāri paredzēta krīzes centru speciālistiem, bāriņtiesu darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem un psihologiem.
 
Konferences gaitā tās dalībniekiem būs iespēja uzzināt par aktuālākajām tendencēm un faktiem saistībā ar vardarbību pret bērniem. Tiesu psiholoģijas eksperte, Dr. psych. Inga Lubāne iepazīstinās ar tiesu eksperta – psihologa lomu palīdzības sniegšanā bērniem, kas cietuši no prettiesiskām darbībām, savukārt tiesu psiholoģijas eksperte, Dr. psych. Dace Landmane informēs par seksuālajiem noziegumiem internetā un to radītajām sekām bērniem. Nodibinājuma “Centrs Dardedze” Konsultāciju daļas vadītāja Laila Balode informēs par to, kā izvēlēties cietuša bērna vajadzībām un interesēm atbilstošāko palīdzības saņemšanas pakalpojumu, bet “Centra Dardzedze” psiholoģe, Mg. psych. Līga Redliha stāstīs, kā psiholoģiskā izpēte var palīdzēt vardarbības gadījumu risināšanā, savukārt Mg. psych. Raitis Eglītis klātesošajiem pastāstīs par traumas laika faktoru nozīmi seksuālās vardarbības seku izpausmēs. Konferences noslēgumā paredzēta paneļdiskusija, kuras laikā lektori sniegs atbildes uz auditoriju interesējošajiem jautājumiem.
 
Konference notiks 2016. gada 31. martā, viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga zālē Paris 1 Slokas ielā 1, Rīgā. Sākums plkst. 11:00, reģistrācija no plkst. 10:30. Pielikumā – Konferences darba kārtība.
 
Lai pieteiktos dalībai konferencē, lūdzam rakstīt e-pastu Anita.Gotharde@bti.gov.lv, plašākai informācijai - zvanīt 67 359 137. Lūdzam pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Reģistrējušies konferences dalībnieki saņems elektronisku apstiprinājumu, kuru lūdzam uzrādīt, ierodoties konferences norises vietā.

Pielikumspdf.gif - 641 B

 

Informāciju sagatavoja:
Iveta Kancēna
LM Komunikācijas vadītājas p.i.
67021615
iveta.kancena@lm.gov.lv
www.lm.gov.lv
Twitter: @Lab_min
Facebook.com/labklajibasministrija
Flickr.com: Labklajibas_ministrija